Komfortowy sen

Meble sosnowe są lubiane i stosunkowo przystępne cenowo. Dobrze wykonane posłużą nam długie lata, więc dobrze jest poświęcić im uwagę przy urządzaniu, albo przebudowywaniu mieszkania. Sosna jest lekka, więc nawet wielokrotne zmiany mieszkania nie będą problemem. W każdym sklepie meblowym mamy duży wybór takich mebli, więc z pewnością znajdziemy coś, co nam wpadnie w oko i będzie pasowało do wystroju wnętrza.

System Sentiero

Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: B.M. Polska Sp. z o.o.

Łóżka drewniane często mają jedną wadę, która może nam porządnie dokuczyć, a mianowicie skrzypią. Zwróćmy więc uwagę przy zakupie na jakość wykonania mebla. Istotne, by wszystkie części były dobrze dopasowane, wkręty nie były obluzowane, rama mocno trzymała materace piankowe i nie gięła się. Jeśli nie sprawdzimy takich szczegółów może się w środku nocy okazać, że budzi nas trzeszczenie i skrzypienie źle zbudowanej ramy.

To oczywiste, że kiedy jesteśmy zmęczeni to źle działamy. Salon meblowy Magnat (www) w Krakowie dokłada starań aby ich produkty były dobrej jakości i żebyśmy nie musieli się użerać z takimi problemami, ale skontrolować zawsze warto. Trzeba nieco powiercić się w łóżku w sklepie. Jeśli trzeszczy – weźmy inne.

Wspaniale sprawdzają się także szafy sosnowe. Są estetyczne i lekkie. Jasne drewno jest odpowiednie praktycznie do każdego mieszkania, nie dominuje wystroju. Prosta szafa nie zagraci nawet niewielkiego wnętrza, a z pewnością pomoże w organizacji. Możemy zdecydować się na standardową – taką, która w jednej połowie ma drążek na wieszaki, a w drugiej półki, ale da się też wnętrze szafy zaaranżować inaczej – wszystko zależy od naszych potrzeb.

Meble sosnowe są niezwykle popularne, dość tanie (polecamy oswietlenie do przedpokoju) i można znaleźć tak wiele ich rodzajów, że będą odpowiednie do każdego mieszkania.