Działania lojalnościowe

Jeżeli chcielibyśmy zarabiać na tym, że chodzimy gdzieś często zakupy dobrze wziąć pod uwagę stałego klienta, która jest jedną z opcji związanych z programami lojalnościowymi. A czym tak w ogóle są programy lojalnościowe?

programy lojalnościowe

Autor: Green Office Engro
Źródło: http://www.flickr.com
Otóż programy tego rodzaju, mają zachęcać klientów do regularnego przychodzenia po zakupu do tego samego sklepu. Dana osoba otrzymuje kartę klienta a dzięki temu otrzymuje też różnego typu obniżki, które nie są dostępne klientom bez takiej karty. Karta ta daje możliwość też na zbieranie punktów, które potem można wymienić na różne rzecz. To dość ciekawe rozwiązanie, bo wszyscy lubią dostawać coś za free. Choć oczywiście wcześniej trzeba zakupić kilka rzeczy, to, kiedy otrzymuje się tzw. bonus i to porządny, to czujemy się docenieni. Część sklepów wybierają zbieranie naklejek przez klienta.

Warto zobaczyć inne nasze serwisy www (https://www.pokazy.net/fireshow-duze-spektakle), żeby zgłębić inne ciekawe informacje na ten temat. Nie wahaj się zatem i kliknij tutaj!

Klient za każdy zakup dostaje naklejkę, a gdy zbierze pewną ilość punktów dostaje określony produkt. Bywa, że jest to książka a czasem naczynie żaroodporne. Osoby idą do takiego sklepu, bo chcieliby później skorzystać z bonusów, które są im należne.

Jeżeli omawiany temat niezwykle Ci odpowiada, to aby uzyskać kolejne informacje na prezentowane zagadnienie, pójdź do oferty i kliknij tu.

Lojalność zawsze w cenie

Kiedyś były slogany, które ciągnęły za sobą tłumy, były również takie słowa, które kojarzyły się za każdym razem dobrze i zwoływały do siebie osoby z jednego podwórka. Takie osoby, które wychowały się na tym samym podwórku zawsze pozostawały wierne swym zasadom i sobie, jako ludziom. Na tym właśnie opiera się chęć przyciągnięcia do siebie klientów przez wielkie przedsiębiorstwa.

Dwoje uśmiechniętych ludzi

Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż oczywiście jest to już całkiem inny poziom lojalności. Ale, gdy bazuje się na dobrych skojarzeniach, a na sto procent lojalność jest czymś przyjemnym, więc łatwiej przyciągnąć do siebie klientów. Z tego powodu programy lojalnościowe są tak powszechne. Ale nawet w programach tego typu są pewne rozgraniczenia. A to zależy od firmy, która albo tworzy porządny program, albo po prostu idzie na ilość. Są firmy, które wysyłają zaproszenia klientom objętym programami lojalnościowymi na przyjęcia, a są firmy, które dają lojalnym klientom jakąś pierdółkę przy kasie. Oczywiście najwięcej jest zależne od tego, jaki profil ma firma. Inny program lojalnościowy stworzy sklep z asortymentem spożywczym, a inny program lojalnościowy będzie miała popularne marka samochodowa.