Interesujące oferty jakie warto zobaczyć na Dominikanie

Dominikana to niebo na ziemi, karaibskie wybrzeża z białym piachem, lazurowe morze i palmy kokosowe. To gościnni, pełni energii i stale uśmiechnięci mieszkańcy, to również zachwycające egzotyczne smaki soczystych owoców, świeżych warzyw i świetne owoce morza.

Karaiby

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Nieraz bywa, iż na wakacjach (sprawdź oferta bułgaria last minute) pragniemy zobaczyć więcej niż zaplanowało biuro podróży. Dobrą alternatywą zdołają być wycieczki fakultatywne. Każde atrakcje opcjonalne są dodatkowo płatne i jest możliwość je nabyć u rezydenta, czy też w terenowym biurze podróży w miejscu pobytu. Poniektóre biura turystyczne zapewniają zakupienie eskapad dowolnych w kraju, w trakcie rezerwacji.

Dużo biur podróży, jakie załatwiają wycieczki na Karaiby, przedkłada interesujące propozycje. Konsolidują one w sobie rozumienie tamtejszej kultury, zabawę, oraz szansa podziwiania ładnych pejzaży. Jedną z chętniej wybieranych jest eskapada na wyspę Saona, jedną z największych wysp otaczających Dominikanę. Eskapada mieści rejs motorówką, czy też katamaranem po najpiękniejszych punktach okolicy. Dominikana to piękne, schludne wybrzeża i czysta, ciepła woda. Biały piach kontrastuje z błękitną wodą, a dookoła daje się słyszeć śpiew wielu gatunków ptaków. Jest to interesujący kraj dla osób kochających naturę, gdyż znajduje się tam wiele rzadkich odmian flory i zwierząt. Dominikana obfituje w wiele parków narodowych, na obszarze których znajduje się bez liku fenomenalnych jaskiń, kaskad i różnych cudów natury.

Karaiby

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to zarazem raj dla pasjonatów fotografii, albowiem jest możliwość w tym miejscu zrobić doskonałe zdjęcia. Wycieczki fakultatywne Dominikana to też możność przejażdżki quadami po tamtejszych dzikich wybrzeżach. Inną przyciągającą atrakcją jest odwiedzanie jaskiń Fun-Fun, gdzie pod okiem instruktorów jest możliwość zejść w dół grot. Miłośnicy podwodnych widoków muszą skorzystać z takiej frajdy którą jest nurkowanie.

Wejdź na ten odsyłacz i zobacz w treści (http://golden-cars.pl/) znajdujący się tam artykuł. Są w nim uzupełniające informacje. One również prezentują taką tematykę.

Będąc w owym państwie, nie wolno przegapić pobliskich raf koralowych. Dla tych, którzy nie mają znaczącej biegłości w nurkowaniu, jest propozycja zanurzenia z instruktorem. Jest możliwość podziwiać bogactwo koralowców, drobnych jaskiń, wraków i nawet do 200 rozmaitych rodzajów ryb.