Szkolenia z hydrografiki cieszą się znacznie większą popularnością

Jest wielu ludzi, którzy uwielbiają przyozdabiać swoje kołpaki, lub maski samochodów w niebanalny sposób, tak by świetnie się odróżniały na tle innych. Jeszcze niedawno było im proponowane oblepianie tych elementów za pomocą folii, jednak dziś proponowana jest im hydrografika, a więc niejako naklejanie tatuażu.

Odpowiedni papier wkłada się (http://fotoporcelana.net/) do wody, opryskuje się go specjalnym płynem przez co się rozpuszcza, a potem w takim roztworze zatapia się część, którą chcemy pomalować. Farba przykleja się do nawierzchni, tworząc określony wzór, a wszystko prezentuje się bardzo gładko i elegancko. Ponieważ ta metoda raduje się coraz znaczniejszą popularnością, to znacznie częściej proponowane są szkolenia z hydrografiki (opis szkoleń).

To doskonały pomysł, żeby przeczytać prezentowany materiał, ponieważ pozostałe nasze strony posiadają podobne treści, które zaabsorbują Cię totalnie.

Może się na nie wpisać każdy, a ponieważ pokazują one jak zyskać ciekawe motywy za pomocą tej techniki, to mamy szansę być przeświadczeni, że później będziemy posiadali wielu klientów.

Druk wodny jest bardziej trwały niż folia

Jeżeli wyciągamy konkretny przedmiot z wody, to należy go osuszyć, a potem przykryć bezbarwnym lakierem, żeby stał się on trwały. To wszystko spowoduje, że taki druk wodny jest dużo trwalszy niż tradycyjna folia, ponieważ nie oddziałują na niego najmniejsze warunki zewnętrzne, a więc możemy stać się przekonani, że nie odczepi się, nie porysuje, a powierzchnia, która została nim pokryta cały czas będzie się pięknie prezentowała.

samochód w warsztacie

Autor: JEREMY DUMOND
Źródło: http://www.flickr.com

To wszystko powoduje, że znacznie więcej osób decyduje się na jego wykorzystanie. Wspaniale sprawdza się przy ozdabianiu baków motocykli, czy masek samochodowych, lecz także na kołpakach, które posiadają fakturę 3d.

Warto zobaczyć na filmikach jak to działa

Kiedy jeszcze nie jesteśmy pewni do zastosowania tej techniki, to należy zobaczyć filmiki jakie znajdują się w sieci. Na nich dokładnie widać, krok po kroku co trzeba zrobić i jaki rezultat możemy osiągnąć. Po zobaczeniu filmiku będziemy tak zachwyceni rezultatem końcowym, że także będziemy chcieli mieć jakiś element pomalowany tą nieprawdopodobną metodą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *