Wynajmowanie pojazdów na większe przejazdy

Przedsiębiorstwo usługowe Filip Nowak S.C dokonuje przewozu ludzi regularnymi kursami autokarowymi które łączą naszą miejscowość z paroma najbardziej znanymi miejscowościami, ze stolicą, z Krakowem, Świnoujściem, z Rzeszowem, z Kaliszem, Ustką, Wisłą itd.

nowoczesny pomarańczowy bus
Przejazdy są prowadzone bardzo praktycznymi autobusami z logo Mercedes, wyposażonymi w klimatyzację, układem monitoringu. Podróże (Jeżeli potrzebujesz pomysłu na wypoczynek zobacz wczasy turcja biuro podróży coral travel) wykonywane są według grafiku osiągalnego u naszego kierowcy. Standardowa częstość przejazdów na naszych liniach to ok. pięć autobusów na godzinę, co przynosi średni czas wyczekiwania na kurs nie więcej niż dwanaście minut. Ponad to nasze przedsiębiorstwo oferuje firmom wynajem autokarów. Naszą klientelą bywają również osoby poszukujące opcji transportu przykładowo na uroczystości komunijne lub też spotkania rodzinne itp.. Proponujmy też przejazdy dla grup, również tych małych grup (minimum 8 osób) na przykład na letnie wyjazdy lub przerwy świąteczne, wyjazdy na narty. Bez dwu zdań na życzenie klienta damy do dyspozycji autokar większy.

Autokar wycieczkowy

Autor: mdc LEROY
Źródło: http://www.flickr.com
Polecamy również kursy dla opiekunów na tzw. zielone szkoły, obozy harcerskie. Wynajmujemy autokary również w kursy za granicę na przykład do: Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Niemiec, Portugalii oraz Hiszpanii. Na Państwa życzenie zdołamy zorganizować także długookresowy przewóz pracowników do prawie wszystkich państw Unii Europejskiej. Proponujemy także wynajem autokarów na różnorakiego typu przejazdy na terenie Unii Europejskiej, wycieczki objazdowe. Dysponujemy wykwalifikowanymi kierowcami, którzy umożliwią wygodny kurs każdej wycieczce. Nasi pracownicy postarają się żeby pielgrzymka przebiegła w miłej atmosferze i komfortowo. Zgodnie z obowiązującym prawem na szlakach dalekich autobus kierowany jest na przemian przez dwu kierowców. Wyprawa odbywa się z przepisowymi przerwami. Nasze autokary są poza tym wyposażone w wolny dostęp do internetu. Cennik najmu autokarów można zobaczyć na w naszym serwisie internetowym albo w siedzibie firmy. Na naszej stronie internetowej można przeczytać też referencje od odbiorców naszych usług. Opłaty za wynajem pojazdów zaczynają się od 1,70 PLN za kilometr. Do wspomnianej ceny musimy doliczyć cenę zakwaterowania prowadzących pojazd jeżeliby kurs był tygodniowy. Mamy pewność, że wynajmujący autokary będą zadowoleni. Dla wiernej klienteli oferujemy niezwykle korzystny system rabatów i zniżek w zależności od długości przebytej trasy jak też wielkości wyjętego pojazdu.