Marzysz,żeby obejrzeć coś intrygującego w telewizji? Dowiedz się, w jakim miejscu poszukiwać informacji o dobrych telewizyjnych produkcjach

Telewizja kradnie czas – grzmią o tym psychologowie od dekad. Namawiają do ograniczeń, lub chociaż do wybieranie tego typu programów, które dadzą określone korzyści (np. poznawcze). W obecnych czasach jednak ciężko takie ograniczenia wprowadzić. Obecnie wszystkie dzieci mają do wyboru kilkanaście kanałów z bajkami, a pełnoletni setki programów (od filmowych po przyrodnicze). Co zatem zrobić, aby wybrać najlepsze?

Odkąd wyprodukowano telewizory, od czasu, gdy zaczęto prowadzić stacje telewizyjne, odkąd rozpoczęto tworzyć setki programów i filmów niezastąpiony okazał się program tv. To dzięki niemu można było nareszcie dowiedzieć się, co dana stacja będzie wyświetlać, o której godzinie zacznie się ulubiony serial i na który seans trzeba zarezerwować sobie wolny wieczór. Im więcej powstawało stacji, tym więcej stron miała gazetka z programem telewizyjnym. Z czasem wzbogaciły ją artykuły o światowym kinie, gwiazdach filmowych, planowanych premierach, a nawet zestawy krzyżówek oraz konkursy. Dziś to jedne z najczęściej kupowanych gazet w naszym kraju.
telewizor

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Mnóstwo ludzi – głównie młodych – miast zaglądać do prasy, woli jednak przesiadywać w Internecie. I na to wynaleziono sposób, czyli program tv w wersji elektronicznej. Jego fani uważają, że jest zdecydowanie lepszy niż wersja papierowa ze względu na ciągłe aktualizacje (zdarza się, iż z powodu ważnych wydarzeń na świecie, ramówka telewizyjna zostaje zmieniana). Na dodatek zamieszczane są pełniejsze opisy filmów, a nawet linki do zapowiedzi video. Więcej na .

Można także przy pomocy paru kliknięć ustawić sobie własny program, który będzie pokazywał opisy tylko wybranych kanałów. W tej chwili w Internecie jest kilka stron www poświęconych programom w telewizji. Dodatkowo wszystkie znane serwisy mają – w postaci podstron – ich własne odpowiedniki. Dzięki temu użytkownik określonego portalu może w krótkim czasie dostać wszystko – najważniejsze newsy, podgląd maili, chat, informacje pogodowe i program tv. Czy telewizja rzeczywiście zabiera czas? Być może, ale… kto nie pragnie go choć na moment poświęcić owej telewizji?