Czym jest miłość na odległość i czy jest właściwie realna? Jak można ją nazwać? Czy ma szansę na realizację?

Bardzo istotne pytanie, czy miłość na odległość jest możliwa? Można przypuszczać, że jednak nie, gdyż prawdziwa miłość polega na stałym przebywaniu ze sobą. Jaki tworzymy więc związek, kiedy widzimy się nie wtedy, jak tego pragniemy, ale gdy jest to możliwe, czy w czasie przerwy świątecznej, urlopu w pracy czy wypoczynku? Można więc stwierdzić, iż tego typu miłość nie ma sensu, ale bardziej właściwą odpowiedzią będzie stwierdzenie, że to zależy.

randka

Autor: MaloMalverde
Źródło: http://www.flickr.com

Istnieją przypadki relacji, które przez pewien czas były relacjami na odległość, a potem powstały z tego wspaniałe pary. Mimo tego jawi się mnóstwo wątpliwości, że jak można być z kimś i się nie widywać często, jednak istnieją ludzie, które potrafią znieś próbę czasu. Oczywiście istnieją też tacy, którzy jednak nie dają rady, ponieważ jest zależne to od tego, na którym etapie jest nasza relacja i jak dojrzali są ludzie.

Potrzebna jest Ci rzetelna informacja z www? To świetnie, gdyż stworzyliśmy dla Ciebie nieco nowych postów. Wystarczy wejść w link.

Jeśli z kolei chodzi o start związku to należy być uważnym, gdyż na samym początku niezbędne są częste kontakty.

Wskazane jest byśmy mogli się poznawać. Wiadomości tekstowe, wiadomości na facebooku lub chociaż najpiękniejsze tradycyjne listy nie będą zamiennikiem prawdziwego poznawania siebie wzajemnie. Drugiego człowieka bowiem mamy szansę poznać przez częsty kontakt z nim, przez to jak się zachowuje w różnych momentach, w pracy, w jaki sposób odnosi się do innych. Tego na odległość nie doświadczysz. Największe zagrożenie sprowadza się do tego, że często na odległość nie kochamy prawdziwej osoby, a tylko jej wyidealizowany obraz. Ponieważ widząc się raz na jakiś czas jesteśmy zachwyceni, stęsknieni, szczęśliwi, że doczekaliśmy się tego dnia spotkania.

Ważne więc, żeby się do tego wydarzenia przygotować. Tak więc miłość przedzielona odległością to odpowiednie lekarstwo na samotne kobiety czy samotnie żyjących mężczyzn. Nie musimy żyć sami, bo mamy szansę kogoś spotkać i nawet widywać się raz na jakiś czas, ale mieć świadomość, że ktoś na nas czeka, że możemy do kogoś wrócić.

Pragniemy Cię zaprosić do kolejnej witryny, na której czeka na Ciebie dużo fachowych informacji. Nie zwlekaj i po prostu kliknij w link (https://flowshop.org/products/susz-cbd-cannatonic).

To bardzo ważne, gdyż jesteśmy predestynowani do miłości i na pewno lepiej funkcjonujemy, gdy kochamy kogoś i sami jesteśmy kochani. Miejmy na uwadze jednakże, że takie uczucie może się zmienić się w coś bardziej poważnego. Wtedy jednak wszystko zależy od nas, tego czy umiemy się poświęcić.