Potęga informacji jest niezmiennie panująca i to w wielu momentach naszego życia. Przykłady znajdziemy przykładowo w handlu

Zdaje się, że istniejemy już w tak nowych, „cyfryzacyjnych” czasach, iż nie ma już miejsca na tradycyjne środki wyrazu, jak druk czy papier. Nic bardziej mylnego, przynajmniej, kiedy mówimy o naszym kraju. Być może w krajach zachodnich wygląda to bardziej zdecydowanie, gdyż tam prasa drukowana boryka się już z wielkimi problemami, i być może do nas też to dojdzie w swojej najbardziej groźnej postaci, jednakże to dopiero prognoza przyszłości. Dlaczego? Wystarczy popatrzeć jak wygląda u nas handel.

promocja

Źródło: flickr.com

Choć internetowe zakupy coraz bardziej rządzą, chociaż wszystko się komputeryzuje, to jednakowoż gazetki promocyjne cieszą się ciągle wielką popularnością.

I to gazetki promocyjne w papierowej wersji. Może trudno w to niektórym uwierzyć, lecz cieszą się one wielką popularnością co potwierdza fakt ile konsumentów odwiedza portale skupiające te promocje jak Wiele osób myśli, iż skoro praktycznie wszystko można znaleźć w internecie, to po co drukować coś na papierze. No tak, to troszkę takie podejście jak w temacie elektronicznych a drukowanych książek. Istnieją bowiem osoby, które przestały nabywać książki, nie widzą potrzeby w tym, żeby wydawać na to swoje oszczędności.

Niemalże tak samo jest z muzyką i z filmami, skoro wszędzie jesteśmy w stanie to dostać darmowo albo za mniejsze pieniądze, to po co płacić? Jest w tym wiele słuszności, a na pewno logiki, lecz w rzeczywistości nie ma w tym podejściu zrozumienia dla podstawowego problemu, którym jest sam akt obcowania z czymś fizycznie istniejącym. Przecież gazetki promocyjne również możemy przeglądać w necie, można wejść na stronę internetową, na której są wszelkie informacje na ten temat, gdzie mamy cały katalog sklepów i ich promocje i oferty. Jednak i tak wiele osób chce dostać papierową gazetkę promocyjną.

gazetki promocyjne

Źródło: pixabay.com

Rzeczywiście, z jednej strony znamienny jest tu brak umiejętności korzystania z sieci, szczególnie dotyczy to starszych osób. Jeśli nie mają oni dostępu do sieci albo nie potrafią z niego skorzystać, to wybiorą gazetkę papierową. Wiele jednakże osób umie sprawdzić wszystko w necie, a pomimo to lubi korzystać z papieru.

Jeżeli opisywana kwestia jest dla Ciebie absorbująca, sprawdź poza tym więcej szczegółów przeprowadzka wrocław tutaj – te informacje również nie powinny pozostać niezauważone!

To po prostu, jak w przypadku tradycyjnej książki, ta chęć obcowania z czymś fizycznym jest silniejsza. To dość pozytywne zjawisko, bo pokazuje, że nie jesteśmy jeszcze całkowicie wciągnięci przez tą całą cyfrową rewolucję.