Rolety z nadrukami

Jest wiele różnych sposobów na to, aby okna w domu wyglądały elegancko i stylowo. Można zawiesić typowe firanki lub zasłony, co prawda są one coraz mniej popularne, ale dobrze dopasowane mogą się rzeczywiście ładnie zaprezentować. Kolejna część klientów wybierze zapewne któreś modele żaluzji, zrobione na przykład z aluminium lub jakiegoś gatunku drzewa.

Firanki – trzy grzechy główne

Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER

W końcu znajdzie się także duża ilość klientów, którzy zdecydują się na zamontowanie na swoich okiennicach jednego z licznych rodzajów rolet, które zaczęły się cieszyć coraz większą popularnością w wielu mieszkaniach lub domach.

Same rolety (sprawdź u nas: funkcjonują w prosty sposób, w górnej części okna montuje się układ podnoszenia i opuszczania tkaniny (przejdź do serwisu), która pełni z kolei funkcję zasłaniającą szybę. W czasie zakupu rolet do dyspozycji jest duża ilość tkanin kóre się różnią kolorystyką i parametrami. Można się zdecydować na materiał przepuszczający promienie słoneczne, wówczas nawet przy całkowicie zasłoniętych roletach w pokoju będzie w miarę jasno. Są też grubsze tkaniny, ich zasłonięcie spowoduje, że w pomieszczeniu zrobi się zupełnie ciemno. Każdy, kto będzie chciał kupić rolety musi obejrzeć różne wersje tkanin i taką wybrać, która najbardziej będzie spełniać jego preferencje.

Garść inspiracji: orient i folk

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Następną, a dla wielu najważniejszą rzeczą, jest kolorystyka zakupionych rolet. Jest to dość istotne, ponieważ sam mechanizm jest mało widoczny przy samej górze, lecz większa plansza z tkaniny która zasłania całą szybę już tak. I dla wielu ludzi ważne jest, żeby prezentowała się ona ładnie i elegancko. Przy klasycznych roletach wybór kolorów i motywów tkanin jest dość duży, ale dopiero rolety z nadrukiem (zobacz nasze propozycje: ) dają bardzo duże możliwości. Tego typu technologia jest stosowana od kilku lat i w szybkim tempie uzyskała ogromną popularność. Po wybraniu bazowej tkaniny można wydrukować na niej dowolną fotografię, i taką roletę zainstalować w swoim oknie. Wystarczy do firmy, która się zajmuje tego typu usługami podesłać swoją fotografię lub wybrać wśród setek tysięcy dostępnych w jednej z kilku baz. Po paru dniach od złożenia zamówienia rolety zostaną zrobione i będą czekać w gotowości do powieszenia ich na każdym oknie.