Czy zgłębiłeś odcienie raju, miesiąc wakacji to za mało

Pora letnia kojarzy się zwykle z najprzyjemniejszą porą roku. Z wakacjami, z relaksem, z błogim nic nie robieniem, z morzem i niewątpliwie ze słońcem. Morzem, przejrzyście czystym, o kolorze szmaragdu, z rafami koralowymi, z dużą ilością egzotycznych ryb.

Karaiby

Autor: Joe deSousa
Źródło: http://www.flickr.com
Słońcem, które wyposaża w pozytywną energię , gaśnie tylko nocą i daje złocistą opaleniznę. Zachodzącym słońcem, które wyczarowuje złociste refleksy na powierzchni morza. Soczystą zielenią równikowej dżungli . Brzegiem morza pokrytym, piaskiem w kolorze leukoszafiru.

Przechodząc do meritum kwestii – ta praktyczna propozycja (https://www.coraltravel.pl/wakacje/Egipt) przedstawia nieco inny punkt widzenia na tę kwestię, niż to jest przedstawione w artykule, który teraz widzisz.

Z rosnącymi na plaży palmami kokosowymi. Widokiem na szmaragdowe góry. Niczym nie zakłóconą ciszą. Nie ma się zatem co dziwić, że od chwili odkrycia przez Krzysztofa Kolumba grupy wysp Wielkich Antyli na Morzu Karaibskim, wakacje na Karaibach, budzą pożądanie osób na wszystkich kontynentach. Każdy, kto po raz pierwszy przyjedzie na Karaiby czuje, że trafił do krainy szczęśliwości. Zresztą, sam odkrywca do końca swych dni, nie miał świadomości, że odkrył nowy kontynent, bo zawzięcie wierzył, że w trakcie swej kolejnej wyprawy widział biblijny eden. Karaiby eskapady, organizowane przez biura podróży niemalże na każdą wyspę, to zapewnienie rajskiego wytchnienia – karaiby wycieczki.

Jamajka tętni muzyką reggae, Barbados okalają fantastyczne rafy koralowe, na Kubie powstają najbardziej cenione cygara pod słońcem, a Martynikę porastają niespotykanie cudowne kwiaty. Inne egzotyczne wyspy również skrywają swoiste tajniki, smaki i atrakcje. Co by nie mówić to, kto nie słyszał o Dominikanie, Haiti, Arubie, Kajmanach czy Wyspach Bahama. W pewnej mierze każda z nich jest obecnie wyróżnikiem i równoznacznikiem fantastycznych wakacji. A jaką barwę będzie miał ślub w państwie Morza Karaibskiego (oferta: ślub na dominikanie). Kiedy zamkniemy oczy, spośród palety kolorów jawi się biel – symbol czystości.

Nie zwlekaj – jeżeli pragniesz uzyskać dodatkowe informacje na ten temat, bądź świadom tego, że bezpłatne wejście na ten link naprawdę nie obciąży Cię finansowo.

Biały, tajemniczy ślub, na nieskalanie czystym, ciepłym, białym jak śnieg piasku. Wtedy zapewne poczujemy, jakby czas się dla nas zatrzymał.