Polecane szkoły angielskiego w Warszawie Ochocie

Sieć szkół angielskiego Warszawa Ochota, oferuje standardowe kursy językowe, prowadzone metodą bezpośrednią, dającą doskonałe rezultaty w nauce płynnego mówienia w języku obcym. Metoda ta gwarantuje skuteczne uczenie się języka w ekspresowym tempie. Dodatkowo szkoły angielskiego Warszawa Ochota, przygotowują także słuchaczy do konkretnych egzaminów oraz pomagają im osiągnąć ich indywidualne cele.

Szkoły angielskiego Warszawa Ochota proponują kursy standardowe, zadedykowane zarówno dla osób rozpoczynających jak i kontynuujących naukę języka angielskiego. Nauka angielskiego odbywa się na dziesięciu stopniach zaawansowania.

Szkoły językowe proponują różnorodne programy z zakresu języka ogólnego oraz języka biznesu. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycieli – lektorów z Polski oraz lektorów z zagranicy. Podczas zajęć wykorzystywane są różnorodne metody nauczania z ogromnym naciskiem na komunikację. Szkoły Korzystają najbardziej popularne i nowoczesne serie książek oraz szereg materiałów dydaktycznych, specjalnie opracowanych przez naszych nauczycieli – zagraniczne artykuły prasowe czy filmy w oryginalnych wersjach językowych. Zajęcia zakładają równomierny rozwój wszystkich najważniejszych umiejętności językowych. Na zajęciach w szkole lektorzy skupiają się na poszerzaniu słownictwa, kształceniu umiejętności rozumienia tekstu mówionego oraz wypowiadania się w języku angielskim przez słuchaczy. Nauka odbywa się według lekcji tematycznych, które pomagają kursantom komunikować się w specyficznych sytuacjach codziennych, osadzonych w realiach teraźniejszej kultury angielskojęzycznej.

Szkoły angielskiego Warszawa Ochota – zapisy, proponują naukę w wybrane przez kursanta dni tygodnia, w godzinach 15-20. Gwarantują tanie kursy angielskiego oraz skuteczną naukę języka obcego. Zapisy na kurs odbywają się 3 razy do roku: w lutym, lipcu i we wrześniu. Jest też możliwość dołączenia do grupy w czasie trwania zajęć w miarę wolnych miejsc. Podczas trwania semestru prowadzone są egzaminy sprawdzające, natomiast na koniec semestru ma miejsce test końcowy. Na koniec kursu kursant otrzymuje od nauczyciela specyficzną informację zwrotną dotyczącą jego postępów w nauce. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, kursy odbywają się w niedużych,dobrze kształtują znajomość języka, poprawiają zdolność gramatyczną, wzbogacają słownictwo oraz dobrze przygotowują się do egzaminów.