Kursy angielskiego w Warszawie

Angielski musi w dzisiejszych czasach znać każdy. Warszawa daje szerokie możliwości w tej kwestii. Najskuteczniejszymi metodami nauki są szkoły językowe oraz angielski z dojazdem do klienta. Angielski z dojazdem w Warszawie to znakomity sposób by zaoszczędzić cenny czas. Już na pierwszych zajęciach nauczyciel dokonuje analizy poziomu znajomości języka obcego klienta. Lektor oferuje kursantowi odpowiednie materiały oraz strategie nauczania. Lektor stara się wsłuchiwać w potrzeby kursanta i na podstawie swojego doświadczenia proponuje odpowiednio dopasowane zajęcia.

angielski

Autor: Department of Foreign Affairs and Trade
Źródło: http://www.flickr.com
Nauczyciele którzy dojeżdżają do klienta to osoby, z pasją. Ciągły rozwój i podnoszenie własnych kompetencji zawodowych to ich priorytet. Ofertę dydaktyczną jak i proces samodoskonalenia lektorów wspiera grupa metodyków. Podręczniki, którymi dysponują lektorzy to nowoczesne pozycje, należą do najlepszych wydawnictw na rynku edukacyjnym. Nauczyciele dojeżdżają do klienta, dostarczają mu darmowe materiały do nauki i przeprowadzają lekcje o wyznaczonej przez klienta porze dnia i miejscu. Nauczyciele Pracują od 6:00 do 22:00. Lekcje mogą mieć miejsce w domu, firmie, kawiarni, jak również w restauracji w czasie lunchu. Uczeń może odwołać zajęcia do 24 godzin. Nie traci wtedy swoich pieniędzy. Klient zatem nie musi martwić się niespodziewanym wyjazdem służbowym czy rodzinnym – „>kliknij tutaj.

kliknij po więcej

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Alternatywą do zajęć z dojazdem do kursanta są szkoły językowe. Na Ochocie w Warszawie usytuowanych jest wiele szkół językowych. Program nauczania w szkołach językowych jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb kursantów. Szkoły językowe na Ochocie proponują kursy na każdym poziomie zaawansowania – od początkującego – do biegłości językowej, które są równocześnie dopasowane do wieku osób uczących się: kursy dla najmłodszych, młodzieży czy osób dorosłych. Szkoły językowe na Ochocie prowadzą także specjalistyczne kursy językowe z zakresu biznesu, prawa, informatyki, medycyny i innych zagadnień. Szkoły kuszą niewielkimi grupami, wykorzystaniem narzędzi multimedialnych, indywidualne podejście do słuchacza oraz kadrę znakomicie wykształconych lektorów i native speakerów. Ponadto, szkoły mają do dyspozycji obszerną bibliotekę książek jak i materiałów obcojęzycznych (w tym płyt DVD z filmami i materiałami edukacyjnymi), za sprawą których jeszcze dogłębniej można poznać tajniki języka angielskiego. Uczniowie systematycznie ćwiczą nabyte umiejętności oraz podchodzą do testów sprawdzających w czasie trwania semestru; każdy semestr kończy się egzaminem.