Musisz urządzić ważne spotkanie? Pamiętaj, że to wymaga doskonałej lokalizacji

Konferencje i spotkania branżowe towarzyszą zarówno przedsiębiorcom, jak i lekarzom bądź naukowcom. Organizacja wspomnianych wydarzeń nie zalicza się do łatwych, bo trzeba zadbać o optymalne miejsce, które okaże się dogodne dla wszystkich zaproszonych gości, jak także zagwarantować im doskonałą obsługę.

Bardzo istotne jest miejsce spotkania

więcej informacji

Autor: Maryland GovPics
Źródło: http://www.flickr.com

Zanim podejmie się decyzję, w jakim miejscu urządzić spotkanie, warto wziąć pod uwagę wygodę uczestników oraz kwestie transportu. Konferencję można zaplanować w jakimś cichym, malowniczym miejscu lub skupić się na mieście, gdzie nie brak właściwych auli konferencyjnych i bogatej bazy noclegowej. Ustalając lokalizację konferencji można rozważyć choćby Poznań, który dał się poznać jako miejsce targów i inwestycji. W mieście nie brakuje przestronnych i wygodnych hoteli, gdzie można znaleźć salę konferencyjną, jak też zadbać o noclegi dla zaproszonych gości. Aby znaleźć takie miejsce, wystarczy posiłkować się internetem oraz wpisać w Google „konferencja – hotel diament spodek poznań.

Wybierz rzeczywiście przestronną salę

Pokój hotelowy

Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com

Aula, w której planowane będzie spotkanie, powinna spełniać wszystkie nowoczesne standardy. Musi być przestronna i wygodna, tak aby bez trudności pomieściła zaproszonych uczestników. Musi też okazać się odpowiednio oświetlona, ale równocześnie mieć ewentualność zaciemnienia, co stanie się przydatne przy wyświetlaniu slajdów albo filmików. Sala musi być również klimatyzowana i mieć dostęp do prędkiego internetu.

Konferencja z dłuższym pobytem

Wiele konferencji trwa dłużej niż jeden dzień, więc warto przygotować się na wymóg udzielenia zgromadzonym noclegów (dowiedz się więcej). Z tej przyczyny optymalną opcją będzie zorganizowanie eventu w hotelu, który równocześnie zapewni gościom spotkania wygodne pokoje. W Poznaniu ceniony w tej kwestii jest szczególnie hotel twardowski, który posiada aż siedem dużych oraz nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych. Miejsce to utrzymuje się na szczycie w rankingu hoteli biznesowych. Do swojej dyspozycji goście mają nie tylko pięknie i wygodnie wyposażone pokoje, ale również mnóstwo przyjemności, jak chociażby basen, sauna czy siłownia.