Wyprawa do greckich wysp w Last Minute

W dzisiejszych czasach – czasach globalizacji – podróżowanie do zakątków świata stało się czymś będącym w modzie, a wręcz pospolitym. W każdym rozwiniętym kraju istnieje mnóstwo współzawodniczących biur podróży z szeroką ofertą oferowanych podróży. Biura muszą bić się o konsumentów coraz lepszymi ofertami. Ta konkurencyjność przekłada się oczywiście na coraz przystępniejsze ceny i to, co oferta obejmuje swoimi ramami.

biuro podróży Ecco Holiday

Autor: Thomas Kyratzis
Źródło: http://www.flickr.com
Last Minute – https://eccoholiday.com/region/hiszpania/fuerteventura/ – – oferta dla łowców okazji

Czym jest oferta Last Minute? W związku z zagęszczeniem rynku turystyki, biura podróży muszą bić się o nabywców. Przygotowanie każdej oferty wywołuje jednak zobowiązania, które przedsiębiorca winien uregulować (przeloty, zakwaterowanie). Ze względu na liczbę działających biur podróży, faktem jest, że nie powiedzie się zhandlować wszystkich stworzonych ofert po zamierzonych cenach. Jest to moment, w którym na scenę wchodzą oferty Last Minute. Dzięki ofertom Last Minute, zaciekawiony wyjazdem w konkretne miejsce, może pozyskać ją po niższej cenie (często nawet o połowę taniej). Jest to manewr, poprzez który biura starają się odzyskać chociażby trochę wpłaconych środków. Jest to również manewr marketingowy, mający za zadanie wyróżnić danego usługodawcę na tle współzawodników.

W Grecji nad morzem

Autor: Jaume Escofet
Źródło: http://www.flickr.com
Wyspy greckie – warto zapolować na ofertę Last Minute

Na które oferty Last Minute warto skierować uwagę? Niewątpliwie świetnym wyborem będą wyspy greckie. Charakteryzują się one cudownymi warunkami klimatycznymi, co czyni je łasym kąskiem dla wielbicieli słonecznego urlopu. Niefortunnie nie wszystkie wyspy greckie nadają się do służenia jako turystyczna atrakcja (skaliste brzegi, mała powierzchnia, brak wody pitnej). Niemniej jednak, jeżeli usługodawca oferuje wakacje Last Minute na Krecie, Eubei czy też Rodos, to bezapelacyjnie warto się z nimi zapoznać. Na te wyspy opłaca się przybyć nie wyłącznie ze względów wypoczynkowych ale również krajoznawczych (mają one jedne z najśliczniejszych na świecie plaż). Na uwagę zasługuje również szereg mniejszych wysp takich jak Milos, Egina, Korfu, Santorini czy Mykonos.