Nowoczesne korony cyrkonowe w gabinecie dentystycznym we Wrocławiu

Nie ma wielu takich surowców jak diamenty, które są ładne, a równocześnie twarde i wytrzymałe. Jednak w branży stomatologicznej poszukiwane są oczywiście półprodukty, które zagwarantują nie wyłącznie perfekcyjną estetykę, lecz będą również trwałe i niegroźne. Tym artykułem jest tlenek cyrkonu, to znaczy ceramika najlepszej wersji.

gabinet dentystyczny

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście ten budulec pozwala nadać dopełnieniom protetycznym innowacyjny aspekt. Z pomocą tego towaru jest możliwość wykonać cyrkonowe korony, a nawet mosty o zasięgu kompletnego łuku dentystycznego. Korony cyrkonowe, to uzupełnienia zakrywające całość korony zęba. Są zagwarantowane do użycia zarówno w odcinku frontowym, jak i bocznym. Na bazie skonstruowanego przez lekarza dentystę wycisku, jest stworzony przez technika dentystycznego woskowy model nowych zębów. Ten wzorzec jest skanowany i w formacie 3D zaplanowany jest model , potem komponuje most, czy też koronę z cyrkonu.

w gabinecie dentystycznym

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Na koniec wyrób osiąga porządny wygląd, dzięki nowoczesnej ceramice do licowania, której barwy dobiera się tak, ażeby nie różniły się od normalnych zębów. Wspaniałe korony z tlenku cyrkonu, oznacza pewnie znaczący koszt, lecz ponieważ korony cyrkonowe to najwyższa, przetestowana jakość, opłaca się zainwestować we własny wizerunek.

Ta nowa treść jest niesamowicie interesująca i jeżeli szukasz większą ilość danych na omawianą tu tematykę, to znajdziesz je tu.

Lekarz dentysta (zobacz więcej opinii – kliknij > http://www.welldent.pl/) we Wrocławiu pokaże ci każde możliwości i oznajmi, czy w twoim przypadku nie ma przeszkód do użycia koron cyrkonowych (polecamy dentystę z Aurident). Korony cyrkonowe sprawdzają się w wypadku zębów przebarwionych, felernych, nazbyt obciążonych zgryzowo.

Korony i mosty cyrkonowe wolno zrealizować też wtedy, kiedy podparciem nie jest normalny ząb, lecz implant. W tym przypadku poleca się stosowanie łącznika cyrkonowego w odcinku przednim, co wydatnie odnawia estetykę. Zawsze przekonujemy się, że wszystko co dobre ma swą cenę. W tym przypadku probierzem znacznej ceny jest jej niesamowita jakość. Mosty i korony cyrkonowe zaspokoją nawet niezwykle wymagających pacjentów, lubiących nad wyraz piękno i stan zdrowia swoich zębów. Jeśli chciałbyś założyć korony cyrkonowe, skontaktuj się po specjalistyczne informacje – .