Wakacje dla spóźnialskich

Jesień to doskonała pora na górskie wyprawy. Żwawy spacer, dłuższa eskapada z noclegiem w schronisku, czy w końcu całodzienna wędrówka z namiotem – polskie góry są wymarzonym terenem do uprawiania wszelkich rodzajów turystyki górskiej.

Beskidy, Pieniny, Karkonosze – wszak wszystkie te tereny olśnią nas widokiem. Wspaniałe krajobrazy, jakie są w stanie zapewnić odwiedzającym szlaki górskie, odpowiedni klimat, a przy tym niezapomniana atmosfera, to gwarancja, że wrócimy z urlopu zadowoleni. Jesień w górach to zazwyczaj mniejszy ruch na szlakach. Podążając nad Morskie Oko rzadziej spotyka się duże grupy turystów, zdecydowanie przeważają miłośnicy indywidualnych wędrówek. W schroniskach nie ma problemu z noclegiem, nawet bez wcześniejszej rezerwacji – daje to komfort zmiany trasy, o który latem czasami ciężko (zwłaszcza w schroniskach tatrzańskich).

Lecz czy musimy zaplanować wyprawę w najwyższe, mieszczące się w Polsce góry aby poczuć ich klimat? W położonym w województwie dolnośląskim Karpaczu czy około 32 kilometry dalej mieszczącej się Szklarskiej Porębie, też odnajdziemy spokój i równowagę.

SPA

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Zachęcamy więc by już od dziś rozpocząć poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Zastanówmy się czy większą frajdę i przygodę w drewnianym domku w górach, czy też w Szklarska Poręba hotele SPA Pobyt w Szklarska Poręba SPA hotel, to propozycja idealna dla osób, które pragną zadbać o kondycję fizyczną oraz nabrać dystansu do rzeczywistości. Głównym zamierzeniem pobytu jest odzyskanie sił, zadbanie o ciało oraz profilaktyka zdrowotna. W ofercie hotelu znajdują się przeróżne zabiegi: kąpiele lecznicze, masaże czy zabiegi kosmetyczne. Możemy zatem połączyć relaks w Szklarska Poręba hotel (Nobu – apartamenty hotelowe warszawa) SPA z górskimi spacerami. Podstawą sukcesu SPA jest nie tylko oddziaływanie na ciało, ale też na sferę psychiki człowieka . Wyjazd zapewni nam urlop od codziennego zgiełku, kłopotów oraz zmęczenia.Więcej : hotele w szklarska poręba

Miejscowości te są stworzone dla osób, które dopiero zaczynają swą przygodę na górskich ścieżkach. Dzięki łagodnym szlakom, nawet dzieci poradzą sobie z wejściem na najwyższy szczyt w Karkonoszach – Śnieżkę, zaś odprężenie w czasie marszu zapewni nam Samotnia, jedno z najbardziej wiekowych schronisk w Polsce. Okolica w której się mieści będzie dla nas najpiękniejszą nagrodą za pokonanie trasy.

Autorstwo : (poznaj dodatkowe informacje)