Armatura sanitarna – wszystko do nowoczesnych łazienek.

Elementy łazienkowe to ważne części w procesie projektowania toalet. Od jej stosownego doboru zależy komfort z użytkowania łazienki oraz ilość zużywanej w niej wody. Stelaże podtynkowe są w obecnych czasach najczęściej wybieranym rozwiązaniem w wykańczaniu łazienek. Pozwalają na lepszą organizację przestrzeni i zapewniają elegancki wygląd.

łazienka

Autor: Miyoko-Tour
Źródło: http://www.flickr.com
Marka Geberit zajmuje się produkcją spłuczek od ponad pół wieku. W tym czasie spółka sprzedała sześćdziesiąt milionów sztuk, co pozwoliło jej na posługiwanie się mianem lidera na rynku. Wraz z wymyśleniem spłuczki podtynkowej, zrodziła się potrzeba rozwoju instalacji podtynkowej, dzięki czemu organizowanie przestrzeni łazienek jest łatwe i nie ograniczone wielkością armatury sanitarnej. Na przestrzeni lat znacznie zmienił się system montażu spłuczek podtynkowych. Teraz Geberit oferuje trzy grupy produktów o różnorodnym sposobie instalacji: Geberit Duofix, Geberit GIS, Geberit Kombifix. Stelaż Geberit to wspaniałe rozwiązanie dla każdej sytuacji budowlanej. Dostępne są w różnych wymiarach. Podstawowe elementy do wiszących misek WC, dostępne są w wysokości 112 cm ze spłuczką podtynkową Specjalnie wykonane elementy w różnych wymiarach, pozwalają także na zabudowę na rogu i pozwalają na wykonanie niesztampowej instalacji oraz instalacji elementów w toalecie dla inwalidów. Stelaże Geberit posiadają spłuczki, które udowodniły swoją niezawodność w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat.W komplecie znajdują się uchwyty, zawór kątowy do podłączenia wody, rury podłączeniowe do misy, szpilki do instalacji miski oraz instrukcja montowania – polecany stelaż Geberit.

Prysznic

Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock

Kolumny prysznicowe to elementy wyposażenia toalety, które pozwalają na przyjemny prysznic codziennie. Zawierają w zestawie zarówno deszczownicę, jak i użyteczną słuchawkę prysznicową, dzięki czemu jest wybór pomiędzy miłym natryskiem, a chłodzącym prysznicem. Jest możliwość wyboru 3 typów strumieni wody w słuchawce – hydromasaż, strumień miękki i deszczowy. Kolumny natryskowe przeznaczone są do montażu ściennego w brodzikach lub kabinach prysznicowych. Produkt został wytworzony z niekorodujących tworzyw, które łatwo utrzymać w czystości, przez co prace porządkowe zajmują mniej czasu niż dotychczas.Wąż prysznicowy jest podwójnie pleciony i posiada długość 150 centymetrów. Kolumny prysznicowe dostępne są w kolorze chrom, który będzie pasować do większości dostępnych kabin prysznicowych. Kolumny natryskowe wyróżnia luksusowe wykończenie – dzięki czemu świetnie prezentują w modnie zaprojektowanych łazienkach.