Szkoła Dialogu Kultur we Wrocławiu przypuszczalnie jest najodpowiedniejsza dla Twojego dziecka!

W obecnych czasach każdy ma prawo do własnego zdania. Zdecydowanie mniej osób jest zażartymi rasistami, którzy tyranizują wszystkich ludzi, którzy nie są dokładnie tacy jak oni. Powinniśmy pamiętać o tym, iż każdy człowiek ma prawo do życia, niezależnie od tego czy narodził się biały czy czarny. W tej chwili w naszym kraju żyje multum ludzi pochodzących z innych państw. Jednym z takich narodów są Żydzi, jacy zamieszkują nasz kraj od niepamiętnych czasów.

edukacja

Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że ich żywot podczas II wojny światowej był bardzo przykry. Na szczęście teraz posiadają oni prawo do normalnego życia. Na ulicach nikt z nich nie drwi i większość ludzi traktuje ich z szacunkiem. Dlatego, wartą rekomendacji jest szkoła (http://wilanow.varsovia.edu.pl/o-nas/) żydowska (strona internetowa szkoły) do jakiej mogą uczęszczać wszystkie małolaty. Koronnym założeniem tej placówki jest wykształcenie w duchu wyrozumiałości i szacunku dla pozostałych kultur. Są to nadzwyczaj istotne rzeczy dla każdego młodego człowieka. Niekiedy nasze dzieci mogą znaleźć się w złym towarzystwie, które sprowadzi ich na złą drogę. W związku z tym jak najprędzej musimy sprawdzić czy Szkoła (szkoła niepubliczna w Warszawie http://wilanow.varsovia.edu.pl) Dialogu Kultur we Wrocławiu nie byłaby odpowiednia dla naszego dziecka. Jeśli zdecydujemy się na tą jednostkę to możemy mieć gwarancję, że nasze dziecko nauczy się szacunku nie tylko do innych ludzi, ale także do siebie samego. Z pewnością pozna wiele wybitnych osób, dzięki którym będzie potrafił poszerzać własne horyzonty. Kadra pedagogiczna pracująca w szkole żydowskiej podejdzie do każdego ucznia indywidualnie, albowiem każdy z nas ma inne predyspozycje oraz potrzeby.

dzieci w szkole

Autor: Project NEURON
Źródło: http://www.flickr.com

Warto wiedzieć, że Szkoła Dialogu Kultur we Wrocławiu ma bardzo ciekawą ofertę dla wszystkich osób. Organizowanych jest sporo podróży integracyjnych oraz zajęć pozalekcyjnych. Każdy będzie miał szansę uczęszczania na zajęcia dodatkowe. Zazwyczaj wybierane są lekcje muzyczne, chemiczne, a także matematyczne. Dziewczynki na pewno ucieszą się, że jest okazja wzięcia udziału w kursie tańca.Już dzisiaj pomyśl, czy szkoła żydowska nie byłaby odpowiednia dla Twojego dziecka. Jeśli się wahasz, to już dziś chwyć za telefon i zapytaj o detale, jakie Cię interesują. Z pewnością otrzymasz zadowalającą odpowiedź na wszelkie pytania.