Możliwości na fantastyczną ulotkę, czyli co zrobić aby zyskać więcej zainteresowanych. Sposoby na fantastyczną ulotkę

Zakładając restaurację, klub fitness lub zwykły butik zastanawiamy się co uczynić, aby przyciągnąć jak największą liczbę zainteresowanych. Jest kilka opcji na zwrócenie uwagi zainteresowanych. Jednym z nich są ulotki lub różne nadruk.

Często się myślimy jak zaplanować świetną ulotkę, aby cieszyła oczy zainteresowanych. Jest to bardzo kluczowe, bo jak wiemy większość z nas jest wzrokowcami i zapewne dobrze zaprojektowana propozycja na kawałku kartki zapadnie im w pamięci. Zauważmy, że w dzisiejszych czasach drukarnia bez problemu spełni nasze życzenie. Co więcej potrafi przygotować bardzo dobrą ulotkę w właściwy sposób.

Powiązany artykuł:

Zauważmy, że poniektórzy systematycznie popełniają pomyłki techniczne lub merytoryczne. Z jaką możliwością możemy je zauważyć?. Z merytorycznych najczęściej chodzi o błędy językowe. niejednokrotnie sam jak czytam ulotkę, widzę pomyłkę to od razu nasuwa mi się myśl, że właściciel danej restauracji lub sklepu zrobił to nieprzykładanie i nie przejmując się szczegółami. Z technicznych spraw to zazwyczaj źle dobrana czcionka, niedobrze rozmieszczony tekst, lub zła kolorystyka.

ulotka

Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com

Nie dziwmy się więc, dlaczego niektórzy nie chcą czytać ulotek. Może po prostu należy czasami brać je na poważnie i napracować się przy ich rozplanowywaniu. ludzie najczęściej zlecają zrobienie reklamy komuś innemu i uważają, że jak nafaszerują wielką ilością informacji to będzie słusznie, a kolorowe nadruki załatwią sprawę. Nic bardziej mylnego. Zauważmy poniektórych odbierających ulotki, jeżeli w ogóle to zrobią. Zobaczą na nią przez ułamek sekundy i po prostu wyrzucą. Co więc sprawić? Najlepiej dać jakieś zabawne zdjęcie lub ciekawe słowa, który w szybki splub (zobacz sweet home)b dociera do zainteresowanych.

Innymi słowy liczy się ciekawy przekaz, czyli konkret. „Lanie wody” tutaj nie przejdzie, trudno. Jeżeli drukarnia projektuje nam ulotki, musimy konkretnie przekazać, że chodzi nam o bezpośrednie przekazanie informacji, który trafi do przypadkowego przechodnia. Ulotki czy nadruki to nieskomplikowany sposób na marketing marketing partnerski – strona www. Pamiętajmy, że to nie jest projekt do odbębnienia. Klienta niejednokrotnie można zrazić błędną reklamą.