Z jakiego powodu billboardy cieszą się sporym zainteresowaniem koncernów?

Billboardy w Rudzie Śląskiej, to afisze promocyjne większych wymiarów, które w naszym kraju na stałe wkomponowały się w krajobraz wszystkich dużych miasteczek. Billboardy w Płocku raczej w najbliższych dekadach nie znikną z tamtejszych bloków jak i dróg, albowiem według ekspertów od reklamy wciąż są one efektywną formą promocji i każda duża akcja marketingowa celuje na nie niebagatelną kwotę

Zdarza się nawet tak, że nowoczesnej technologii billboardy w Dąbrowie Górniczej (odkryj billboardy od instalowane są jeden obok drugiego, stąd też podczas jazdy samochodem możemy zobaczyć ich nawet kilkadziesiąt, jeśli będziemy podróżować najpopularniejszymi ulicami wielkich miast.

Reklama na bilbordach

Autor: Broadway Tour
Źródło: http://www.flickr.com

Billboardy w Częstochowie wbrew temu co mogłoby się wydawać nie są narzędziami reklamowymi, które odchodzą w zapomnienie. Także one się rozwijają w bardzo ciekawy sposób. Jeszcze kilka lat temu były one całkowicie nieskuteczne w nocy, ponieważ nikt nie mógł ich dostrzec. Dzisiaj jest zdecydowanie inaczej, stąd że wysokiej jakości billboardy są podświetlane i dzięki temu są czytelne przez 24 godziny w ciągu doby.

Klasyczne billboardy w Zielonej Górze posiadają wymiary około dwunastu metrów kwadratowych, tak też jest w innych miastach Polski. Niektóre z nich mogą być oczywiście zdecydowanie większe.

Jeśli sądzisz, że omawiany tutaj wpis jest interesujący oraz poszukujesz czegoś pokrewnego, to kliknij ponadto ten odnośnik, a przeczytasz więcej informacji kominki marmurowe!

Nie można być zdziwionym, gdy będzie posiadał 48 m2. Takie także montowane są na terenie Polski, choć zdecydowanie trudniej jest je spotkać. Godnym uwagi typem billboardu jest megaboard. Jest to tablica, która wyposażona jest w olbrzymie połacie tkanin, na których wydrukowana jest treść promocyjna. Megaboardy zakładane są na obiektach. Ich rozmiar w pewnych przypadkach sięga aż 300 metrów kwadratowych.

W Polsce są one jeszcze mało popularne, jednak w USA jak również i w krajach Dalekiego Wschodu można je zauważyć. W naszym kraju jednak nie posiadamy tak dużych budynków, żeby można było je instalować dowolnym miejscu, stąd też polski rynek zdominowany jest przez billboardy standardowej wielkości, które nie robią spektakularnego wrażenia na odbiorcach.