Detektyw w stolicy Dolnego Śląska.

Biuro detektywistyczne ma swoją siedzibę we Wrocławiu, ale swoje działania prowadzi na terenie całej Polski. Świadczy usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie, według najlepszych standardów działań dzięki czemu zyskało zaufanie klientów w całym kraju. Ponad ćwierć wieku doświadczenia i pasji – tak w skrócie opisać można tą biuro detektywistyczne. Wrocław posiada zatem placówkę, która od długich lat dba o interesy swoich mieszkańców.

Detektyw

Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com
Bazując na posiadanej wiedzy i kompetencjach realizujemy najbardziej nietypowe zadania, z dobrym efektem. Misją biura jest pomaganie i rozwiązywanie problemów z pełnym zachowaniem zasad dyskrecji.

Firma działa na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych. Biuro zatrudnia wysoce wykwalifikowanych specjalistów: detektywów licencjonowanych, pracowników ochrony oraz techników, ale też specjalistów w dziedzinie prawa i ekspertów elektroniki specjalnej. To fachowcy posiadający liczne doświadczenie zawodowe, zdobyte m.in. w czasie służby policyjnej w wydziale kryminalnym a także techniki operacyjnej. Biuro (link tu…) to oferuje fachową pomoc i rozwiązanie wszystkich problemów.

Oferta biura detektywistycznego skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesmenów, którzy z różnych względów potrzebują fachowej pomocy detektywa w problemach z zakresu spraw rozwodowych, poszukiwania osób i mienia, przeprowadzeniu ustaleń majątkowych,zebraniu dowodów do spraw, w których toczy się postępowanie o wykroczenia skarbowe,ochrony nazw handlowych, weryfikacji prawdziwości informacji dotyczących szkód zgłaszanych ubezpieczycielom itp.

Biuro detektywistyczne we Wrocławiu kooperuje z instytutami ekspertyz sądowych, wykonującymi badania i wytwarzającymi ekspertyzy w różnych obrębach kryminalistyki.W toku wykonywanych usług w zależności od typu sprawy, biuro (www.inoffice.pl/) kooperuje również z Organami prowadzącymi sprawy karne. Na bieżąco kooperuje również ze znaną Kancelarią Adwokacką, proponując Klientom całościową obsługę prawną.

Dodatkowo biuro oferuje badanie wariografem, czyli z wykorzystaniem wykrywacza kłamstw, tworzone przez Biegłego Sądowego z obrębu wariografii o wieloletnim doświadczeniu i praktyce zawodowej. W trosce o poprawne udokumentowanie zdarzeń, uzyskanie interesujących informacji oraz kontroli ustaleń, detektywi z biura mają w nowoczesny oraz najlepszy pod względem techniki sprzęt.