Najskuteczniejsza forma marketingu

Panuje przekonanie, że dynamiczne, podświetlane reklamy są kilkakrotnie bardziej zauważalne i zapamiętywane niż tradycyjne. Reklamy na ledach – bo o nich mówimy – są już w Polsce bardzo modne. Oferują je firmy, które importują telebimy z Azji, głównie Chin, ale również polscy producenci tego sprzętu.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl

Nowoczesny sprzęt umożliwia wyświetlanie reklam tekstowych i graficznych we wszystkich kolorach. Urządzenia te, emitujące reklamy (sprawdź to koniecznie) przeważnie na zewnątrz, muszą być odporne na działanie różnic temperatur i wilgotności. Często składają się z mniejszych modułów, co ma tę zaletę, że daje możliwość dowolnej zmiany wymiarów reklamy.

Opracowaliśmy dla Ciebie bardzo interesujące wpisy. Wystarczy wejść w adres tej podstrony (https://asmapoland.com/sita-poliuretanowe/). Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości, to szybko na nie odpowiemy.

Właściciele telebimów prezentują szeroką ofertę w zakresie prezentowania reklam na telebimach. Przykładami są choćby oferujący ekran led w Gdańsku, czy Bogatyni, którzy w wymienionych miastach oferują tę nowoczesną formę reklamy.

Telebimy mogą być sterowane komputerowo, ale produkowane są również wyspecjalizowane urządzenia z własną pamięcią, które nie wymagają stałej współpracy z komputerem.
Oprócz ekranów prezentujących reklamy, które mają charakter stacjonarny, możemy również znaleźć wiele ofert ekranów mobilnych, które wynajmowane są na różnego rodzaju targi, koncerty czy imprezy sportowe.

Oczywiście kluczem do profesjonalne reklamy prezentowanej na telebimach, tak jak innych form reklamy zewnętrznej jest miejsce, gdzie usytuowany jest telebim. Co więcej, taka sama lokalizacja telebimu może być bardziej atrakcyjna dla określonych produktów. Dobra reklama na ekranie ledowym w Bytomiu, gdzie przy ulicy Moniuszki umieszczono ekran ledowy, może być przykładem reklamy, która ma szansę na wielu odbiorców, ponieważ usytuowana jest w centrum miasta blisko węzłów komunikacyjnych.

Stoi ona w miejscu, które mija duża ilość odbiorców reklam różnego typu. Podobnie jak reklamy telewizyjne, potencjalni klienci oglądają reklamy na ekranach o w różnym czasie, aby więc przebić się z reklamą do grupy docelowej, segreguje się spoty i wyświetla pewne reklamy o określonej porze dnia.

Źródło: www.medas-media.com.pl