Z jakiej przyczyny warto zainwestować w kurs indywidualny języka angielskiego

Decydując się na lekcje indywidualne uczysz się języka o wiele szybciej niż w grupie, a dzięki temu przyspieszasz swoją karierę oraz oszczędzasz czas. Ponieważ nauczyciel języka obcego ma 100% czasu dla ciebie, nauka w owej formie daje nieosiągalne w przypadku szkoleń w grupach możliwości.

angielski indywidualnie warszawa

Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Taka forma nauczania zapewnia nauczycielowi możność pełnego dostosowania się do oczekiwań ucznia zarówno pod względem programu, sposobów nauczania, wprowadzanego słownictwa jak i harmonogramu oraz długości trwania kursu. Dzięki takiemu podejściu słuchacz otrzymuje instruktaż całkiem dobrany do jego potrzeb. Zajęcia przeznaczane są na opanowywanie takich umiejętności, jakie są dla niego najbardziej istotne. Efektywność nauki będzie nieporównywalnie wyższa, bowiem słuchacz ma do dyspozycji 100 procent czasu lekcji, który w normalnych warunkach dzielony jest na wszystkich uczestniczących w zajęciach uczniów.

Szkoła języków obcych

Autor: The LEAF Project
Źródło: http://www.flickr.com

Czasami w sytuacjach kiedy do szkoły językowej zgłasza się dajmy na to rodzeństwo, małżeństwo czy znajomi, którzy chcą uczyć się razem, realna jest ich wspólna nauka w niedużej grupie, to znaczy do trzech uczniów. Utworzenie takowej grupy jest możliwym o ile poziom zaawansowania, wymogi językowe jak i oczekiwania dotyczące scenariusza zajęć wszystkich zainteresowanych są podobne. Lektor realizuje wówczas jednakowy kurs dla całej grupy. Ze względu na to, że grupa maksymalnie liczy tylko trzech kursantów, takie zindywidualizowanie będzie realne dzięki czemu lekcje będą mieć styl przybliżony do szkolenia indywidualnego.

W jaki sposób wyszukać odpowiednią jednostkę szkoleniową proponującą tego rodzaju kursy? Wystarczy wbić w Google hasło: angielski (język angielski wrocław) indywidualnie Warszawa (jeśli jesteśmy z Warszawy), a otrzymamy całe mnóstwo rezultatów. Potrzebujesz więcej informacji? – kliknij tutaj

Koniecznym elementem poprzedzającym rozpoczęcie każdego z kursu będzie postępowanie kwalifikacyjne które składa się zwykle z testu pisemnego i pogadanki z lingwistą. Ich celem będzie określenie obecnego poziomu umiejętności ucznia a także jego potrzeb językowych. Na tej podstawie sporządzany jest program szkolenia oraz dobrane zostaną przydatne materiały szkoleniowe takie jak podręcznik wiodący a także dalsze dodatkowe materiały.