Wyjazd z dietą – coś dla ciebie?

Wielu ludzi wyjeżdża na wczasy po to, by zrzucić parę kilogramów. Ważna jeśli oto chodzi okazuje się dieta, a szczególną popularnością cieszą się wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej. Czym się cechują tego typu wczasy oraz dieta?

Na pewno chodzi o sposób spożywania posiłków, o ich rodzaj i jakość. Niezależnie od tego, czy wybieramy wczasy z dietą, czy też nie bierzemy jej pod uwagę, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach odżywiania się. Rzecz jasna najlepiej spożywać zbilansowane posiłki w miarę regularnie – innymi słowy, warto jeść w miarę możliwości regularnie, zróżnicowane posiłki i w stałych porach dnia, bez pomijania żadnego posiłku w ciągu dnia.

Źródło artykułu –

Gdzie pojechać na „zdrowe” wakacje?Popularnym kierunkiem jeżeli chodzi o „zdrowe” kierunki jest Grecja, Malta – eccoholiday.com/region/malta/ -, czy Włochy – generalnie państwa śródziemnomorskie, gdzie dieta jest bardzo lekka, spożywa się dużo warzyw, jak również bardzo dobrej jakości nabiał, czy ryby. Również jeżeli chodzi o ewa dąbrowska wczasy – https://eccotravel.eu/ – stosuje się tę zasadę. Ogólnie, pamiętając o kilku istotnych zasadach, możemy bardzo schudnąć w czasie wakacji. Warto także podkreślić fakt, że wielu ludzi lubi podczas wczasów imprezować. Niestety alkohol jest bardzo kaloryczny i to on może w głównym stopniu powodować zwiększenie wagi i utratę ładnej sylwetki.

Zobacz również –

Zasady odżywiania się w czasie wyjazdu

warzywa na stole

Autor: Emily
Źródło: http://www.flickr.com

Unikać warto na pewno fast foodów, które nie dość, że są szkodliwe dla zdrowia (zawierają różne nienaturalne substancje, przy długotrwałym stosowaniu mogą faktycznie zdziałać bardzo dużo złego, zarówno jeśli chodzi o młody czy starszy organizm, jak i organizm w bardzo już podeszłym wieku), to w dodatku bardzo tuczą. Są to niestety zwykle same węglowodany oraz szkodliwy dla organizmu tłuszcz.

Nie powinniśmy sięgać po tego typu dania, czy przekąski. Warto natomiast postawić na naturę – starać się kupować produkty jak najmniej przetworzone, takie, które są faktycznie bardzo dobrej jakości. To powinno pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów i tym sposobem wrócimy z naszej wycieczki z atrakcyjną opalenizną, jak również z kilkoma kilogramami mniej. To jak najbardziej w praktyce nie jest wcale trudne, tak jak może sądzimy i na pewno warto to wypróbować!