Jak zamówić lokalną spółkę sprzątającą

Aktualnie we Wrocławiu buduje się coraz więcej budynków biurowych. Większość z nich budowana jest w bardzo interesującej lokalizacji, w niedaleko centrum miasta. Fakt ten zachęca duże firmy, które chętnie wynajmują wielko metrażowe powierzchnie biurowe. Tym sposobem powstają kolejne miejsca pracy jak również rośnie zapotrzebowanie na outsorcingowe usługi, które sprzyja rozwojowi małej i średniej przedsiębiorczości.

sprzątanie

Autor: Craig Dietrich
Źródło: http://www.flickr.com
W dużych miastach coraz dynamiczniej działają profesjonalne firmy sprzątające, które oferują zewnętrzne prace zarówno dla klientów biznesowych. W pierwszym wypadku są to głównie urzędy, placówki zdrowotne, przedszkola i i inne placówki. Firmę można zatrudnić na zasadzie zewnętrznego zlecenia, w ten sposób nie mamy obowiązku zatrudniać kosztownego personelu sprzątającego. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ firmy tego typu mają nie tylko właściwy sprzęt, lecz także lepiej przeszkolonych pracowników.

Przeważnie z firmą tego pokroju możemy podjąć cykliczną współpracę lub na jednokrotne zlecenie,przykładowo po konkretnym remoncie biura.

Kliknij ten link i zobacz tam uwagi na nasz temat. Jeśli powstaną jakieś niejasności, to szybko Ci na nie odpiszemy.

Warto skontrolować, czy usługodawca jest elastyczny w sprawie godzin pracy, ponieważ większe firmy działają w systemie zmianowym. W takim wypadku możemy w zależności od indywidualnej potrzeby zlecić serwis dzienny, nocny lub popołudniowy. W indywidualnej umowie przeczytamy

sprzątanie

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com

pełen zakres obowiązków kontrahenta (więcej).

Na przykład sprzątanie biur Wrocław obejmuje w całości: codzienne wycieranie kurzu z biurek, a także urządzeń, tj. wszystkich faksów, dokładne czyszczenie dywanów, mycie drzwi i oszklonych elementów, czyszczenie podłóg, a także utrzymanie czystości we pracowniczych pomieszczeniach socjalnych i sanitarnych. Od czasu do czasu zlecenia są rozszerzane o mycie okien lub pranie dywanów. Należy również nie zapominać nie tylko o wnętrzu biura, ale również o terenach wokół. Optymalne usługi czasami obejmują także pielęgnację terenów zielonych wokół biura. Jeśli sytuacja tego wymaga mamy możliwość wykupienia rozszerzony pakiet porządkowy, na wypadek niewielkich awarii w biurze. W przypadku, gdy coś się nieoczekiwanie uszkodzi, firma wysyła właściwego fachowca, który szybko usunie usterkę (zapraszamy do kontaktu).