Perfekcyjny pomysł na aktywny wypoczynek

W tych czasach stale gdzieś gnamy na złamanie karku. Brakuje nam czasu by dobrze jeść, brakuje nam ogółem czasu na wszystko. Staramy się samych siebie przed sobą wytłumaczyć, a to z powodu tego, że nie mieliśmy czasu kolejny raz zjeść śniadania, czy też tłumaczymy się przed sobą z jedzenia bardzo dużej ilości słodyczy. Dopiero, gdy dobiera się do nas choroba większość z nas chce coś w swoim życiu zmienić.

dieta owocowa

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy wyniki badań pokazują, że coś jest nie w porządku zapala się czerwona lampka i zaczynamy szukać pomocy. Świetną możliwością będą wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej. Ewa Dąbrowska jest jedną z pierwszych osób w naszym kraju, które rozpoczęła pracę z dietą warzywno-owocową. Dziś Ewa Dąbrowska podjęła współpracę z paroma ośrodkami wypoczynkowymi w całym kraju. Można tam pojechać na wczasy, w trakcie, których serwowana będzie nam odpowiednia dieta. Dieta, która jest polecana przez doktor (tylko Anna Babik-Kaniak) Ewę Dąbrowską to nie tylko możliwość leczenia różnych dolegliwości, ale również sposób na fantastyczną profilaktykę przed niechcianymi chorobami. Także warto żeby wczasami z taką dietą zaczęły interesować się nie jedynie ludzie, którzy już podupadają na zdrowiu, ale też osoby, które mają mnóstwo sił witalnych i nie chcą zepsuć sobie zdrowia.

Źródło:Doktor Ewa Dąbrowska – kobieta od diety warzywno-owocowejWiele osób, gdy myśli o wypoczynku, myśli również o tym żeby poprawić swój stan zdrowia. Wiadomo, że równie duża ilość osób myśli jedynie o tym, żeby można było nic nie robić podczas urlopu, jeść, co się tylko będzie chciało i mieć dużo świętego spokoju. Ale osoby bardziej uświadomione stawiają na odrobinę inne rozwiązania. Tak, więc to, co wymyśliła Ewa Dąbrowska wczasy z jej dietą stają się bardzo często wybieraną opcją.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji dowiedzieć się, o jakiej diecie mówi doktor Ewa Dąbrowska to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową jej imię i nazwisko. Uzyskamy informację, że przez długi czas pani Ewa była pracownikiem Akademii Medycznej w Gdańsku i dowiemy się też, że stworzyła zbilansowaną warzywno-owocową dietę, która pomaga oczyścić organizm z gnieżdżących się w nim chorób – tym, którzy już się źle czują oraz pomaga utrzymać dobry stan zdrowia ludziom , które dbają o profilaktykę. Bo ta dieta, to niewiele kalorii i brak przetworzonych produktów, co w 100% jest zdrowe, zwłaszcza, że jest już sprawdzone przez mnóstwo osób. Dzięki tej diecie, każdy organizm w genialny sposób się oczyści. Po wczasach z dietą warzywni-owocową człowiek czuje się jak nowonarodzony.

Więcej na ten temat –