Testowy artykuł

Acer Aspire Predator AG7750

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Kojarzysz opowieść dziadka, które zawsze rozpoczynały się od: ja w Twoim wieku nie miałem piłki nożnej albo ja w Twoim wieku strzelałem do Niemców? Ty też tak możesz! Wystarczy, że spotkasz kogoś, kto przyszedł na świat już w tym tysiącleciu i rósł równolegle z rozwojem sieci internetowej. Młodsza siostra kolegi spojrzy na Ciebie jak na prawdziwego dziadka, gdy opowiesz, że w jej wieku niewątpliwym skarbem były bajki na kasetach VHS. To że kojarzysz takjuż – (serwis alarmów Gdańsk zobacz więcej)śnik, już samo w sobie pokazuje jak stary jesteś.

Wybierasz się jak co tydzień na piątkową imprezę, na klatce wpadasz na wnuczkę sąsiada, śliczną maturzystkę. Uśmiechasz się, a ona spuszcza głowę i mówigrzecznie: „Dzień dobry!” Nie ma chyba nic bardziej uwłaczającego. Po takim pozdrowienia możesz jeszcze tylko spodziewać się, że ktoś ustąpi Ci miejsca w autobusie.

Na znacznej liczbie impreza, zajadając się sałatką, wspominacie lata 90., a nawet końcówkę 80. Marudzicie wspólnie na dzisiejszą młodzież, zauważacie problemy i pułapki w wirtualnym świecie. Co istotne wspólne wypady w plener kończą się teraz w ogrzewanych hotelach – namioty i śpiwory dla dzieci już dawno poszły w niepamięć. Wybornie bawicie się przy Eurobiznesie i zapluwacie się z emocji, które towarzyszą wspomnieniom gier pod Dosa.

Jeżeli któryś z tych przykładów dotyczy Ciebie, oznacza to, że młodszy już nie będziesz. Nowe pokolenia coraz wyraźniej będą mówiły „dzień dobry”, a już za chwilę przytłoczy Cię technika. Nie daj się jednak stłamsić, w końcu jesteś z zeszłego wieku, a to zobowiązuje.