Stylowe – wygoda i design

Aranżowanie wnętrza to wyzwanie. Często słyszy się nawet, że to najlepszy test cierpliwości i wytrwałości. Jak się za to zabrać? na początku trzeba podjąć ważną decyzję – w jakim stylu planujemy swoje wnętrza urządzić. Czy preferujemy eleganckie meble, czy może proste, czy na przykład bardzo lubiane obecnie współczesne i designerskie meble.

meble designerskie

Autor: eDomo
Źródło: http://www.flickr.com

następnym krokiem musi być włączenie wyszukiwarki internetowej. Bez sensu jest pchać się między sklepowe półki, po to, by sobie popatrzeć na meble, kiedy nie mamy pojęcia czego szukamy. dobrze jest na początku sprawdzić to w internecie. Przykład: na hasło meble http://emmi.pl/ design dostaniemy bardzo wiele wyników prezentujących nam designerskie meble, nie tylko w nowoczesnym stylu, ale na przykład stylizowane na takie z poprzedniej epoki. Takich fraz które pozwolą nam szukać jest bardzo dużo: design meble, lampy design. Tak naprawdę wszystko co połączyć można z hasłem „design” – użyteczny link.

Swoją drogą stało się od jakiegoś czasu bardzo popularne i jest niejako oznaką poziomu strony produktów czy sklepu. Jeśli jest „design” albo „meble design” to możemy się przygotować na to, że sklep proponuje meble bardzo designerskie, ewentualnie nowoczesne, stylizowane na antyki, ale z „czymś” ponadto. Niech to będzie jaskrawy kolor, albo zaburzenie kompozycji mebla poprzez odkręcenie mu jednej nogi.

Meble design to hasło wywołujące wiele emocji. Albo kojarzy się dobrze, z nowoczesnością, jakością, ciekawymi projektami, albo dokładnie odwrotnie – z dopisywaniem filozofii do kiepskich, plastikowych, topornych klamotów, które udają meble. Zanim zatem złożymy zamówienie w designerskim sklepie (studio-adamo), sprawdźmy, w której kategorii mieszczą się proponowane przezeń produkty.