Mów językami

Komunikowanie się biegle przynajmniej jednym językiem, najlepiej naturalnie angielskim, jest w obecnych czasach fundamentalną kwestią. Umiejętności językowe należy budować już od najmłodszych lat, zatem jeżeli chcesz, aby twoje dziecko znakomicie mówiło językiem Szekspira, do Google wstaw sformułowanie „angielski dla dzieci Gdańsk”.

Znajomość języka angielskim jest fundamentalna w dzisiejszym świecie, ponieważ większość szefów firm zwraca na to uwagę. Jeżeli zatem uważasz, że musisz ulepszyć swoje talenty przed rozmową kwalifikacyjną lub pragniesz rozpocząć naukę angielskiego od najniższego poziomu, do Google wpisz słowa angielski z dojazdem (sprawdź moją stronę). Wtedy nauczyciel języka przyjdzie wprost do twojego lokum, nie będziesz zmuszony wybierać się na odległy kwartał miasta, by trafić na zajęcia.

Zajęcia z dojazdem lektora

Autor: Moose
Źródło: http://www.moose.pl

Do Polski nadchodzi globalny kryzys gospodarczy, coraz trudniej będzie dostać wszędzie posadę. Mądrym ratunkiem w takiej sytuacji jest ulepszanie kwalifikacji. O ile zamierzasz cudownie wypaść na rozmowie o pozycję, powinieneś odznaczać się możliwością porozumiewania się w przynajmniej 2 językach obcych. Nauka hiszpańskiego Warszawa- , jako kolejnego języka, może stać się idealnym pomysłem. Pracodawca na pewno doceni fakt, że umiesz biegle komunikować się z jego partnerami handlowymi z półwyspu iberyjskiego lub państw Ameryki Środkowej i Południowej. W sytuacji, gdy postawisz na naukę języka hiszpańskiego, do Google wklej hasło „hiszpański Wałbrzych” (warte przeczytania).

uczniowie szkoły dla dorosłych

Autor: Moody College of Communication
Źródło: http://www.flickr.com

Następnym językiem, którego biegła znajomość da ci ogromny atut w ocenie potencjalnego pracodawcy, to francuski. Należy zaznaczyć, że język francuski to główny język, używany w kontaktach dyplomatycznych. O ile poszukujesz posady w instytucjach państwowych, które trudnią się polityką międzynarodową, umiejętność bezbłędnego porozumiewania się po francusku będzie konieczna. Wiedz także, że mowa Francuzów to inny, po angielskim, główny język, stosowany w strukturach UE. Jeżeli szukasz fachowych kursów nauki francuskiego, do wyszukiwarki internetowej wpisz sformułowanie „kurs francuskiego Warszawa”.