GoodGame Empire – wirtualna gra dla wymagających użytkowników

W powszednim zabieganiu, zobowiązaniach i problemach poszukujemy przyjemnej rozrywki, która pozwoli na moment odsapnąć. Idealnie, jeżeli w trakcie odpoczynku możemy dodatkowo poćwiczyć naszą pomysłowość i wyobraźnię.

dziecko przy komputerze

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie spędzamy wiele czasu przed komputerem, szukając w nim nowości, łączności z bliskimi, ale również przyjemności. Możemy to złączyć wybierając jedną z gier internetowych, np. GoodGame Empire. Jest to rodzaj gry MMORPG, w której internauci wcielają się w postać, formują ją oraz dowodzą jej postępowaniem. Skrót pochodzi od „massively multiplayer online role-playing game”, czyli internetowych gier komputerowych z dojściem do użytkowników na całym świecie – polecane gry MMORPG.

W internetową grę zaangażowanych jest już kilkadziesiąt milionów użytkowników.

Jak sądzisz? Czy omawiany temat jest ciekawy? Jeśli tak, to w odniesieniu do publikowanego zagadnienia poznaj szczegóły tutaj.

Sama zabawa jest typem gry fabularnej, w której należy wykonywać zadania, zwyciężać wrogów, zdobywać nowe fanty lub sprawności, aż w końcu przechodzić na następne poziomy doświadczenia. Każdą postać można sukcesywnie rozwijać, uczyć ją nowych kompetencji. Całość oparta jest na społecznościach lub klanach, do których użytkownicy mogą dołączać. Gry MMORPG zazwyczaj są ogólnodostępne i bezpłatne, ewentualne opłaty dotyczą dodatkowych wirtualnych rzeczy do zastosowania w trakcie zabawy. Mogą one podnosić poziom przewagi użytkownika.

Jedną z online role-playing game jest GoodGame Empire. To darmowa gra ekonomiczno-strategiczna, w której przenosimy się do wirtualnego, średniowiecznego królestwa pełnego męskich rycerzy. W grze kreujemy budynki, zatrudniamy żołnierzy, ale także zbieramy od mieszkańców podatki, z pomocą których tworzymy wojsko do bitew o własności wrogów.

Zaintrygowała Cię omawiana kwestia? Poznaj zatem oprócz tego ten wciągający artykuł – to także bardzo cenne źródło informacji.

gra na komputerze

Autor: Chris_Parfitt
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim GoodGame Empire skupia się na balansowaniu pomiędzy biznesem i rozwojem swojego królestwa, a prowadzeniem wojennych czynności wobec przeciwników. Chociaż w zabawie możemy także poznawać krainę bądź znajdywać skarby, dzięki czemu jesteśmy w bezustannym, kreatywnym działaniu. Zabawa edukuje w jaki sposób gospodarować pieniędzmi, rozwijać umiejętności ekonomiczno-budowlane i pragnienie doświadczeń.