Jak za pomocą kilku zabiegów zmienić na lepsze wygląd naszego auta?

Chcielibyśmy trochę zadbać o nasz wysłużony pojazd, spróbować przywrócić mu trochę blasku z przeszłości, jednak nie chcemy na ten cel wydać majątku. Co możemy zrobić aby za pomocą małych zmian, wymiany paru rzeczy uzyskać dobry rezultat? Na co warto się zdecydować.

folia do oklejania samochodu

Autor: Doug McCaughan
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno każdy właściciel samochodu chciałby aby jego pojazd zawsze dobrze wyglądał, niestety z czasem traci on na wyglądzie i trzeba się trochę nasilić ażeby tchnąć w niego jakieś życie. Dobrze jest zacząć od poprawy z zewnątrz, ponieważ właśnie to da nam największe efekty. Dobrym pomysłem na taki wysłużony już lakier może okazać się folie do oklejania auta. Przyniesie ona szybko bardzo dobre efekty i jest na pewno tańsza aniżeli nowe lakierowanie. Jak wiadomo położenie nowej warstwy lakieru jest też dosyć czasochłonne a rezultaty nie są za każdym razem zadowalające. Musimy poszukać naprawdę dobrych fachowców, w innym razie można być rozczarowanym. Z tego powodu folia do oklejania auta na pewno będzie dobrym wyborem.

Powinniśmy też zadbać o plastikowe części zewnętrzne samochodu, jakie się szybko zużywają. Są specjalne pasty, którymi możemy uatrakcyjnić przykładowo wygląd błotników albo listew bocznych.

samochód

Autor: clifford Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Oprócz dodania połysku, przyczerniają one także plastik często wyblakły pod wpływem słońca, soli na drodze czy wody. Części, jakie są już całkiem zużyte warto wymienić. Z pewnością przydadzą się nowsze chlapacze, jakie zużywają się bardzo szybko, a przecież chronią karoserię samochodu przed kamieniami oraz piachem wydobywającymi się spod kół w czasie jazdy. Na rynku są różnego rodzaju chlapacze uniwersalne, które będą odpowiednie do wielu marek samochodów. W taki sposób nie będzie trzeba szukać takich od producenta, jakie też zapewne są bardziej kosztowne.

Jeśli chodzi o środek samochodu, po długim czasie eksploatowania auta bez wątpienia konieczne będzie pranie tapicerki foteli. Możemy to połączyć z generalnym sprzątaniem całości wnętrza, oddać samochód w ręce fachowców, jacy nie pominą żadnego ziarenka piasku.

Czekamy na Ciebie! Więc jesteśmy tam (http://www.vincent.pl/) – oto świeże artykuły pełne interesujących wątków są już opracowane. Musisz tylko wejść w link.

Po długiej eksploatacji, często chodniki samochodowe są do wymiany, szczególnie te z gumy, jakie na pewno są już mocno przetarte. Należy zatem zadbać również o to. W ten sposób po wykonaniu wszystkich niezbędnych zabiegów nasz samochód zmieni się całkowicie i będzie na powrót cieszył nasze oczy. Więcej na