Telewidz bez aktualnego programu byłby niczym rozkojarzony urlopowicz podróżujący autobusem bez obowiązującego rozkładu jazdy

Na początku ubiegłego wieku sceptycy napomykali, że telewizja wcale nie ma przyszłości, bo siedzenie kilka godzin dziennie przed ekranem telewizora jest całkiem bezsensowne. Jednak czas pokazał, że bardzo się mylili. Oglądanie oper mydlanych czy filmów przyrodniczych oraz programów informacyjnych jest współcześnie najlepszą formą spędzania wolnego popołudnia. Niektóre programy emitowane w ubiegłym roku zgromadziły przed odbiornikami trzymilionową widownię, co dowodzi, że telewizja ma liczne grono wielbicieli.

Program TV jest jak precyzyjny rozkład jazdy, który spełnia czysto informacyjną rolę. Choć w na poczcie dostępne są gazety z aktualnym programem, to Polacy bodajże najchętniej korzystają z rozkładu umieszczonego w sieci, np. w serwisie W czasie przeglądania stron internetowych w domu, albo nawet w biurze, zarówno kobiety, jak i faceci przy okazji sprawdzają, czy np. data emisji ich ulubionego filmu się nie zmieniła. Z racji tego że nierzadko nadawane są powtórki określonych odcinków seriali, to widzowie wolą wcześniej wiedzieć, czy w najbliższy wtorek będą mogli zobaczyć ten premierowy odcinek.

telewizor

Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com

Bez obowiązującego rozkładu jazdy każdy turysta czułby się zagubiony i zapewne w ogóle nie wyruszałby w podróż – nawet lapidarne informacje o godzinie odjazdu lub przyjazdu są bardzo ważne. Tymczasem widzowie, którzy mają bardzo dobrze sprecyzowane preferencje, z reguły wiedzą, o której godzinie są emitowane ich ulubione telenowele. Jednak retransmisje zawodów sportowych albo ważnych uroczystości państwowych wprowadzają niemałe zmiany w stałym planie, dlatego aktualny program TV – jest tak potrzebny.

Niektórzy widzowie są bardziej wymagający i, identycznie jak urlopowicze ustawiający się w kolejce do informacji, pragną wgłębić się w szczegóły. Na masowo odwiedzanych portalach internetowych umieszczane są rozmaite wiadomości: od skrótowego omówienia fabuły amerykańskiego odcinka telenoweli zaczynają, a na ploteczkach o sławnych gwiazdach finalizując.

Ten link do www wakacje w macedonii zadziwi Cię niebywale korzystnie. Wyszukasz tam masę szczegółowych wiadomości. Więc nie czekaj i wejdź tam!

Telewidzowie śledzący poczynania ulubionych bohaterów zazwyczaj chcą przy okazji wiedzieć, co wydarzy się w kolejnym odcinku albo nawet zobaczyć go w sieci. Obecnie każdy popularniejszy serial ma osobną witrynę internetową, więc każdy telewidz ma także okazję dowiedzieć się jeszcze więcej o określonej postaci, jak również o aktorze, który się w nią wciela.