Dostajemy je z każdej strony – co powinniśmy o ulotkach?

Każdy z nas otrzymał ulotkę. Nie zawsze taka ulotka jest potrzebna, ale bywa, że otrzymywaliśmy ulotkę, która okazała się przydatna. Ogólnie prezentuje się, to tak że niemal na każdym rogu ulicy większego miasta jest jakaś osoba trzymającą ulotki. Ale wszyscy mamy świadomość też, że często ulotki, które rozdaje się niemalże natychmiast są wyrzucane do śmietnika. Dlaczego ulotki są wyrzucane? Bo ludziom brak czasu i ochoty na to, by spojrzeć na ulotkę. Wielu ludzi wcale nie zabiera od nikogo ulotki, bo po przejściu bardziej ruchliwym deptakiem możemy mieć pełną torebkę lub cały neseser przepełniony makulaturą.

ulotki z supermarketu

Autor: Matti Mattila
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego duża niechęć często wiąże się z tym, że owych ulotek jest zbyt dużo. Dlatego organizacje, które zatrudniły osoby do przekazywania ulotek, a wcześniej robiące projekt ulotek i dające je do drukarni próbują do swej ulotki przekonać na wiele sposobów możliwego klienta. Tak, więc możemy spotkać się z ulotkami wszelakich rozmiarów o różnych odcieniach.

Szukasz interesujących informacji na omawiany temat? Na pewno po przejściu na stronę (https://www.mercor.com.pl/pl/produkty/wentylacja-pożarowa/klapy-przeciwpożarowe/) odnajdziesz takie materiały, które okażą się dla Ciebie niezwykłe.

Zdarza się, że ulotka to nie jedna kartka, a cała książeczka, niczym jakiś mini folder , który ma zachęcić do skorzystania z usług wybranej marki. Dodatkowo często na ulotce zaznaczone jest, że jeżeli przyjdziemy do danej firmy z ulotką, to na pierwszy zakup usługi albo produktu otrzymamy obniżkę. Tego typu ulotki ze zniżkami są rzadko wrzucane do kosza.

Więcej informacji –

Gdzie przekazać coś do druku

Kiedy mamy do wydrukowania coś ważnego zaczynamy myśleć, gdzie się wybrać – kliknij po źródło. Jeśli jest po prostu pierdoła, to wszędzie istnieją punkty druku i ksero, więc na pewno damy radę coś tam sobie wdrukować. Ale, jeśli sprawa jest poważniejsza i potrzeba nam przykładowo stu ulotek albo jakiegoś wielkiego plakatu, wtedy niezbędna okaże się drukarnia. Usługi , które oferują drukarnie są bardziej bogate niż te w punktach ksero i druku, bo drukarnie posiadają odpowiednie sprzęty i znają się na tym, co robią jak nikt inny.

Tak, więc jeżeli chcielibyśmy kupić dla swej firmy na przykład dwa tysiące ulotek, to należy wybrać się do drukarni i uzyskać informacje, czy w grę będzie wchodziło wykonanie dla nas projektu.

Czyżby jakiś komentarz ze strony (www.sol-drogowa.pl/pl) Cię zainspirował? Masz ochotę na to odpowiedzieć? Namawiamy Cię do tego gorąco. Czekamy na Ciebie!

A jeśli tak to ile będzie kosztowało zrobienie projektu wraz z drukiem. Wiele zależy od kolorystyki oraz od tego, na jakim rodzaju papierze ma powstać taka ulotka. Dopiero w takiej sytuacji usłyszymy realną cenę.