Połącz przyjemne z pożytecznym, jak choćby gubiąc kilogramy na wczasach z dietą dr Dąbrowskiej

Wakacje są dla większości ludzi czasem odpoczynku i relaksu. Nic nie przeszkadza jednakże, aby wczasy połączyć z pożytecznym aspektem i przy okazji zadbać o sylwetkę oraz ducha. Dzisiaj bardzo wiele uwagi poświęca się kwestii zdrowego żywienia, sporo osób usiłuje zrezygnować z niezdrowych artykułów spożywczych na rzecz warzyw, owoców i produktów naturalnych. Zazwyczaj równocześnie stara się pozbyć zbędnych kilogramów i poczuć młodziej i piękniej. Doskonałą opcją dla takich osób okażą się wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej.

Na czym bazuje ta dieta?

Ewa Dąbrowska stworzyła dietę, jaka na celu ma oczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn i przywrócenie jego wewnętrznej równowagi, aby mógł w naturalny sposób wyczuć zagrożenia dotyczące powstałych chorób oraz chronić się przed nimi. Wspomniana dieta opiera się na dwóch kolejnych etapach, pierwszy z nich okazuje się tak naprawdę głodówką, w czasie której organizm zużywa jako źródło energii zebrane złogi, uszkodzone komórki oraz tym podobne – przeczytaj na stronie. Przez to organizm odzyskuje swą równowagę, staje się lekki i bardziej czuły na różnorakie symptomy. Skutkiem ubocznym takiej diety staje się zrzucenie zbędnych kilogramów, gdyż organizm spala również tkankę tłuszczową.

wypoczynek

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

To doskonała alternatywa

Osoby, które często kiepsko się czują albo uskarżają się na niską odporność organizmu muszą decydować się na dietę, którą stworzyła ewa dąbrowska wczasy z podobną dietą okazują się miłą alternatywą spędzania wolnych dni, gdyż niosą korzyści dla ciała oraz dla samopoczucia. Obecnie w licznych ośrodkach w Polsce można zetknąć się ze stosowaniem diety dr Dąbrowskiej. Są one rozłożone po calutkiej Polsce, zatem bez problemu dostosujemy ośrodek do modelu odpoczynku, jaki preferujemy. To dobra możliwość również dla osób, które planują wakacje, ale obawiają się, że w ośrodku wypoczynkowym nie będą mogły zdrowo się odżywiać.


Poszukaj w internecie

W momencie, kiedy zamierza się pojechać na wczasy łączące się z dietą dr Dąbrowskiej, warto szukać wykazu ośrodków stosujących tę dietę. Bez wątpienia bez trudu znajdziemy ją w sieci. Na stronie samej dr Dąbrowskiej możemy z kolei zapoznać się z zasadami diety i ustaleniami dotyczącymi głodówki, jak także spożywania danych produktów.

Więcej informacji –