Propozycja krakowskiego przedsiębiorstwaprzedsiębiorstwa z Krakowa wypożyczającego busy

Kraków to jest niesamowitym miastem, przez wielu uważanym za najpiękniejszy gród w naszym kraju. Pełne zabytków i woni przeszłości. Zwiedzane jest przez wędrowców nie wyłącznie z Polski i UE ale i ze wszystkich.

Sukiennice w Krakowie

Autor: Shearings Holidays
Źródło: http://www.flickr.com
Krakowski Główny Rynek brzmieje przeróżnymi mowami. Zabytki krakowskie usiane są po całym mieście. Co powinno się obaczyć? Bezsprzecznie jest to Stary Rynek, a na nim Kościół Mariacki – bodaj najbardziej charakterystyczny z kościołów w naszym kraju jak też Sukiennice. Później Zamek Królewski na Wawelu, Katedra na Wawelu , gdzie pochowani są polscy królowie oraz bohaterzy narodowi, m.in.: Tadeusz Kościuszko, Józef Piłsudski, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, gen. Władysława Sikorski. Jama smoka z zipiącym ogniem smoczyskiem to bajkowa rozrywka dla dzieciaczków. Oprócz tego bezwzględnie powinno się obejrzeć jedno z pierwszych w Polsce Muzeum Czartoryskich, w którym zobaczyć można m.in. „Damę z gronostajem” pędzla Leonarda da Vinci. Kolejnym ciekawym budynkiem jest Collegium Maius – najstarszy budynek uniwersytecki w Polsce, w którym znajduje się Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Busy Kraków

Źródło: www.minitrans-busy.pl
Radzimy także spacer krakowskimi plantami dookoła Starego Miasto. Jest to w przybliżeniu 20-to hektarowy obszar, który biegnie ponad czterokilometrowym kręgiem zieloności i ścieżek. To ulubione miejsce spacerujących tubylców jak i turystów. By usprawnić zwiedzanie dawnej stolicy Polski większym grupom podróżników, sugerujemy Państwu wynajem busów w Krakowie. Nasza propozycja jest interesująca nie jedynie z przyczyny luksusowych autobusów jakimi dysponujemy. Gros naszych kierowców ma upoważnienia przewodników . Bardzo dobrze znają miasto Kraków. Według żądania wynajęty bus w Krakowie może również przewieźć odwiedzających do sanktuarium w Łagiewnikach. To cel pielgrzymowania chrześcijan z całego kraju jak także z zagranicy. Można tam ujrzeć znany obraz „Jezusa Chrystusa Miłosiernego” autorstwa Adolfa Hyły. Organizujemy również przejazdy do podkrakowskiej kopalni soli, gdzie przygotowanych jest parę fascynujących tras. Mamy do wyboru: „Trasę turystyczną”, „Trasę górniczą” , czyli jedną z najtrudniejszych tras zwiedzania, trasę „Tajemnice wielickiej kopalni” a także ścieżkę „Szlakiem pielgrzymkowym Szczęść Boże”. Są tam też ustalone ścieżki dla młodych odwiedzających kopalnię razem z rodzicielami lub [mieszkanie na sprzedaż gdańsk] ze szkolną wycieczka. Możemy również wystąpić z propozycją przejazdu do Miejsca Pamięci i Muzeum Auschwitz – Birkenau – najbardziej upiornego muzeum w Polsce. Dalsze informacje w temacie planowanych przez nas wycieczek na stronie internetowej wynajem busów Kraków Proszę telefonować w przypadku rezerwacji terminów 789-775-889. Zapraszamy !