Które katery wybrać na wkacje nad morzem w Kątach Rybackich?

Szukasz pensjonatu na ciekawe wakacje? Masz ochotę spędzić wakacje nad morzem? Już dziś jest na to odpowiedź.

To domki kąty rybackie! Gospodarze nadmorskich kurortów zapraszają do pokoi gościnnych w okolicy Kąty Rybackie. Zapewniają wytchnienie, przytulną atmosferę i interesujące predyspozycje mieszkaniowe w budowlach np. drewnianych.

Domki (https://www.domki-letniskowe.pl/) mieszczą się nieopodal morza. Umeblowanie znacznej ilości pokoi to m.in. łazienka, TV, SAT, radio, sprzęt plażowy oraz lodówka, czajnik, aneks kuchenny. Na terenie znacznej ilości kwater jest kuchnia do dyspozycji, obszar na grilla, parking, plac zabaw dla dzieci a także miejsce do siatkówki. W niektórych hostelach w miesiącu czerwcu ceny są okazyjne. Własciciele proponują Państwu zarazem pokoje gościnne dwu i trzy osobowe ze wspólnymi łazienkami (na 2 pokoje 1 łazienka) a także pokój 3 -4 osobowy z łazienką. Ceny wahają się od 35 zł do 60zł w zależności od dni noclegu.

Obiekty wypoczynkowe mieszcza się między innymi w centralnej części Kątów Rybackich. Ponadto, gospodarze oferują również cztero osobowe domy letniskowe z tarasem. Takie przykładowe katery kąty rybackie składają się z dwóch pokoi, kuchni z pełnym umeblowaniem oraz łazienki. W dodatku jest taras, na którym jest położony komplet wypoczynkowy wiklinowy a także możliwość grilowania. Parking zapewniony na ogrodzonej posesji. Przykładowa cena w sezonie letnim wynosi 220 zł za dobę za hostel 4 osobowy. Bogatą ofertę przejrzysz na stronie .

Skoki do morza

Autor: Justin De La Ornellas
Źródło: http://www.flickr.com
A zatem nie zwlekaj dłużej! Już dziś zakup hotel w jednym z miejsc w Kątach Rybackich. To bajeczne miejsce spowoduje, że odpoczniesz i zrelaksujesz się na łonie natury. Dostępność do morza spodowuje, że zasięgniesz świeżego morskiego powietrza. A zatem do dzieła! Wybór hosteli jest przeróżny. Od pokoi gościnnych po kilkuosobowe hotele letniskowe.

Warto tu przybyć i wypocząć od zgiełku i codziennych kłopotów. Domki Kąty Rybackie to może być strzał w dziesiątkę. Jest w czym przebierać! Pozwól sobie na odrobinę wytchnienia i wybierz się na weekend albo wczasy nad morze. Nic tak nie relaskuje jak wypad nad morze. Już dziś możesz zaczerpnąć szczególnych wczasów nad morzem. Nie przegap tej okazji. Sprawdź propozycje i pakuj się na wkacje.