Gdzie wyjechać na tegoroczne wakacje? Najlepsze propozycje!

Oferta na wakacje prowadzących swoją działalność na terenie naszego kraju biur podróży non stop się powiększa. Nieustannie proponowane są w nich nowe kierunki. Znajdują się wśród nich również te wyjątkowo egzotyczne: Zanzibar, Karaiby. Pośród tych ostatnich znajduje się także Barbados. Na co się zdecydować?

Barbados to państwo położone w archipelagu Małych Antyli. Turyści, którzy postawią na Barbados wakacje tam spędzając bez najmniejszych wątpliwości wśród największych zalet tego państwa wymienią jego położenie. Ta wapienna wyspa otoczona jest z jednej strony mającymi bardzo przyjemną temperaturę wodami Morza Karaibskiego, z drugiej natomiast wodami Oceanu Atlantyckiego. Na klimat wyspy bardzo duży wpływ wywiera niedalekie sąsiedztwo Atlantyku, stąd na turystów, którzy wybrali Barbados wakacje tam spędzając czekają naprawdę wysokie temperatury. Wybierając się na urlop na Barbados, można być pewnym, że podczas urlopu (Jeżeli poszukujesz pomysłu na urlop rzuc okiem na egipt na wakacje coral travel) towarzyszyć będzie nam słońce.

Uważać więc powinno się, aby się za mocno nie opalić na pokrytych złocistym piaskiem plażach. Głównym centrum turystycznym na całej wyspie jest miasto Bridgetown – miasto o długiej, sięgającej XVII wieku historii. Wyspa jest rajem dla fanów windsurfingu. Miejscem, które rewelacyjnie nadaje się do uprawiania tego sportu jest Bathsheba.

Zanzibar to następny kierunek proponowany przez prowadzące swoją działalność w naszym kraju biura podróży. Dla swoich klientów mają one zaskakująco interesującą ofertę – wczasy last minute Zanzibar all inclusive. Wspomniane last minute Zanzibar all inclusive to bardzo korzystna oferta. Dzięki niej na wakacyjny wypoczynek możemy wyjechać bardzo tanio, a do tego w cenie wyjazdu można skorzystać z całodziennego wyżywienia. Bez najmniejszych dopłat można w restauracji mieszczącej się w hotelu spróbować miejscowych przysmaków. Turyści zainteresowani są wyjazdami do Zanzibaru z uwagi na jego położenie na Oceanie Indyjskim.

Od Afryki wyspa oddalona jest mniej więcej o pięćdziesiąt kilometrów. Na tłumnie wypoczywających tutaj turystów czekają bez wątpienia przepiękne krajobrazy i nie mniej piękne plaże. Dla wielu turystów dodatkowym atutem będzie to, że plaże nie są wypełnione po brzegi turystami. Warto poświęcić trochę czasu na zwiedzenie miasta Zanzibar. To trzecie pod względem wielkości miasto na wyspie ma przepiękne Stone Town.