Przystanek Woodstock jako występy, lecz również szereg działań

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Dzieje największego polskiego festiwalu liczy już ponad 20 lat. Realizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która owym letnim występem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspomagającym jej styczniowe, finałowe działania.

Przystanek Woodstock to nie wyłącznie koncerty, ale również seria działań towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, także wiele odrębnych. Osoby, jakie przybywają na festiwal, cenią sobie niezwykły klimat imprezy. Trudno o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na każdym Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja aranżuje przesłuchanie chętnych zespołów, jakie pragną ukazać się przed ogromną widownią.

Ubezpieczenie tej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, czyli grupę wolontariuszy, profesjonalną ochronę, również policję, która zajmuje się wypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbezpieczniejsza impreza masowa w Kraju. Mnóstwo rozmaitych ludzi spotyka się ze sobą, mieszka w jednym punkcie, razem się bawi- (poznaj szczegóły). Co roku Policja zatwierdza, że przy tak wielkiej widowni dziwem jest tak nieznaczna ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
Żeby pojechać na taki festiwal, koniecznie należy się w coś spakować. Torby podróżne powinny być przede wszystkim lekkie, przestronne, lecz trwałe. Nawet względnie niedroga torba może być dobra pod zastrzeżeniem, że będzie skonstruowana z porządnych surowców. Małe walizki sprawdzą się jako podręczny ekwipunek, jaki można zabrać ze sobą wszędzie. Przeciętne i obszerne walizki to podejście należyte na dłuższe podróże. Warto, żeby w środku ukrywały się dodatkowe kieszonki zapinane na zamek, które zmieszczą drobne rzeczy. Bardzo przydatną możliwością jest opcja przemiany drobnej torby na plecak za pomocą zewnętrznych szelek. Współczesne walizki są coraz to lżejsze i bardziej odporne na uszkodzenia dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych technologicznie towarów. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie Rozmaitość cenowa dostępnych na rynku toreb jest niezwykle wielka.