Top lista różnych rodzajów planszówek

Wszyscy znacznie cenią sobie rozrywkę, persony związane własnie z tą dziedziną zarabiają duże sumy na swojej pracy. Oglądamy telenowele, programy mecze piłki nożnej -rozrywki niezbyt stymulujące nas intelektualnie, mające wyłącznie na celu „zabić czas”.

Są też czynności mocniej budujące, jak czytanie książek, hobby powiązane z rysowaniem bądź kolekcjonowaniem wartościowych okazów. Są także gry, wszelkiego typu. Zarówno planszówki jak i komputerowe, mające rzesze miłośników. Które z nich są lepsze?

Gry planszowe

Tego typu rozrywka minionych czasy przeżywa prawdziwy renesans, pojawia się coraz więcej sklepów specjalizujących się w tej dziedzinie, wydawane są coraz to nowe publikacje. Jeśli popatrzymy na ranking gier planszowych, to dostrzeżemy, że największym poważaniem cieszą się te wieloosobowe. Bowiem gra tego typu to także wspaniała okazja do spotkań towarzyskich. Masz w planach wyjazd integracyjny ze studiów? Wybierasz się na długi weekend z przyjaciółmi w góry? Czy może planujesz urządzić awangardowe przyjecie?

Planszówka

Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com

Planszówki to fascynująca alternatywa dla osób, które poważają zabawy bez alkoholu, dzięki sporej dawce rywalizacji, godziny będą mijać bardzo szybko, a my będziemy znakomicie się bawić. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, ranking gier planszowychprzyjdzie ci z odsieczą. Często są one poukładane są na kategorie, które usprawnią nasz wybór.

Laptop gamingowy

Autor: Mike McCune
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe
Jak i także te na konsole, są numerem jeden jeśli chodzi o rozrywkę. Sporo graczy lubi grać całą noc, nie czując zmęczenia.

Sprawdź więcej w tym artykule (https://galerialucznik.pl/pl/blog/5-najczestszych-problemow-z-maszyna-z-ktorymi-uporasz-sie-samodzielnie-1534510031.html) i przestudiuj analizowane zagadnienie także z innej perspektywy – one bez dwóch zdań również Cię zainteresują.

Jest to niestety opcja wymagająca sporych inwestycji. Bowiem oprócz samego egzemplarza gry, który zazwyczaj jest droższy od planszówki, musimy także nabyć odpowiedni sprzęt. Komputery stacjonarne, laptopy gamingowe, platformy – to wszystko sporo kosztuje, szczególnie najnowsze modele. Bowiem jeśli chcemy cieszyć się grą, która niedawno wyszła na rynek, musimy mieć najlepszej jakości oprogramowanie, jako, że w przeciwnym razie, nie odpalimy jej. Poza tym, każdy z tych sprzętów może być wykorzystywany jedynie w domu, wyjątek stanowią tutaj tylko laptopy gamingowe. Ale również ich nie weźmiemy ze sobą na wakacje z rodziną, bo trudno będzie się integrować.

Ciężko całkowicie określić, który typ gier jest popularniejszy, oba bowiem posiadają grupę miłośników jak i przeciwników. Planszówki sprzyjają integracji z innymi ludźmi, gry cyfrowe bardziej cieszą nas w pojedynkę.