Lecimy z Wrocławia na Jamajkę – garść wskazówek

Błękitne morze, szerokie plaże z miękkim, jasnym piaskiem, intensywnie zielone rośliny i zupełna wolność – tak ogólnie opisać można docenianą przez podróżnych ze wszystkich zakątków świata wyspę Morza Karaibskiego. Każdy ma jakieś marzenia turystyczne, a Jamajka z pewnością często stanowi cel wymarzonej wycieczki

wakacje

Autor: peddhapati
Źródło: http://www.flickr.com
.

Zobacz ten link – to żadnych wątpliwości świetna propozycja (https://www.warynski.pl/inwestycje/inwestycje-mieszkaniowe/), która z całą pewnością bardzo Cię zaciekawi! Nie wahaj się więc i zobacz już teraz.

Dziś biura wycieczkowe posiadają w ofercie coraz więcej wycieczek do tego egzotycznego i pięknego kraju. Wycieczki te mogą przyjąć formę zorganizowanych wczasów, lub ograniczają się do przelotu i zakwaterowania z wyżywieniem, jednak sam pobyt urlopowicz organizuje sobie wedle własnych potrzeb. Jeśli jesteśmy typem indywidualisty i nie lubimy postępować według precyzyjnie przygotowanego harmonogramu, ta druga opcja z pewnością będzie dla nas lepsza. Jeśli chodzi o dogodne miejsce wylotu, to na Jamajkę warto wyruszyć z Wrocławia, zwłaszcza, gdy mieszkamy daleko od innych miejscowości, mających swoje lotniska. Wrocław jest najważniejszym ośrodkiem gospodarczym w kraju i posiada doskonale rozbudowaną sieć dróg, zatem łatwo tu dostać się właściwie z każdego miasta.

Sam lot z Wrocławia na Jamajkę trwa kilkanaście godzin. Następnie można już cieszyć się wylegiwaniem się na plaży w dzień i wyjątkowymi imprezami w nocy. Jamajka znana jest przecież z szeroko rozumianej swobody, jest kolebką muzyki reggae, jak również wytwórcą jednej z najdroższych kaw na świecie – Blue Jamajca, której nazwa pochodzi od znajdujących się na wyspie Gór Błękitnych. Przebywając w tym zachwycającym kraju, warto również zdecydować się na oferowane przez biura podróży wycieczki. Jamajka wycieczki to bowiem nie tylko morze, piasek, upał i egzotyczna roślinność.

Odkryjemy tu także cudowne, malownicze wodospady, np. Dum’s River Falls oraz zniewalające swym pięknem zatoki, w których zobaczyć możemy delfiny, rekiny i pozostałe stworzenia wodne. Spacerując po plażach, często można napotkać naturalne laguny i baseny, tworzące wspaniałe, magiczne pejzaże. Jamajka niewątpliwie jest miejscem, które warto odwiedzić. Choć wczasy i wakacje z Wrocławia na Jamajkę nie należą do najtańszych, bo za 7-dniowy pobyt z przelotem w obie strony trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych od osoby, warto spełnić swoje marzenie o idealnym wypoczynku.