Chcesz podróżować tanio? Bądź elastyczny

Wakacje trwają w najlepsze. Jedni z nas jeszcze nie zdążyli ochłonąć po ekscytującej wycieczce, inni tak długo wyczekiwany urlop mają wciąż przed sobą. Tylko w który zakątek świata wyruszyć? Odwiedzić polskie morze, Wyspy Kanaryjskie czy cały czas niedocenioną Albanię?

bilety lotnicze

Autor: David Skinner
Źródło: http://www.flickr.com
Na ogół zastanawiając się nad miejscem urlopu sugerujemy się ceną. Pierwsza myśl: najtaniej będzie w kraju. Ale kiedy pogoda nie dopisuje (co niestety zdarza się bardzo często nad polskim morzem) snujemy się między smażalnią ryb, restauracją a kawiarnią. Wówczas koszty się mnożą. A jeżeli dodatkowo jesteśmy rodziną z małymi pociechami?Wtedy dociera do nas, że cena jest ważna, lecz najważniejszy jest komfort wypoczynku.

Może powinniśmy więc rozważyć zagraniczny wyjazd? Zwłaszcza, że bilety lotnicze możemy dziś dostać po okazyjnych cenach cenach. Musimy jednak wiedzieć jak znaleźć tanie domki na wynajem kaszuby loty – dowiedz się więcej.

Po pierwsze: dopasujmy się z datą wylotu. Gdy nie mamy sztywno ustalonych dat urlopu, warto sprawdzić ceny biletów w wybranym kierunku w różnych terminach. Bywa, że zmiana daty nawet o parę dni pozwoli dużo zaoszczędzić.

Dobrze jest również zapisać się do newsletterów. Wówczas zawsze otrzymamy najnowsze informacje o kuszących zniżkach linii lotniczej. Odwiedzajmy też blogi, strony oraz fora, na których turyści mają szansę wymienić się informacjami.

Nie obawiajmy się mniejszych lotnisk. Dużo stolic oraz dużych miast, poza głównym lotniskiem, posiada minimalnie jeden port lotniczy obsługujący tanich przewoźników.

Zgromadziliśmy tutaj ciekawe dane, więc jeżeli masz ochotę dowiedzieć się czegoś dodatkowego obejrzyj więcej tu (https://primaveraspa.pl/hotel-spa-nad-morzem/) naszych witryn.

Wtedy lecąc do Amsterdamu, możemy lądować w Eindhoven.

pasażer samolotu

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Korzystajmy z promocji. Jeżeli nie jesteśmy zbytnio przywiązani do jednego kierunku, polećmy tam, gdzie obecnie jest zniżka. A żeby sprawdzić, gdzie w danym terminie są najlepsze ceny biletów, należy wypróbować w wyszukiwarce podróżniczej opcję „wszędzie” – warto wiedzieć.

Powinniśmy sprawdzać ceny biletów kilka razy w czasie dnia i zwyczajnie liczyć na szczęście. Jedno jest pewne: im więcej czasu poświęcimy na szukanie biletu, tym uzyskamy lepszą cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *