Wymarzony wypoczynek

Wakacje 2015 najwyższy czas już planować. Kiedy, gdzie i za ile? Podpowiemy ci tańsze i mniej rozpowszechnione pomysły dokąd na urlop 2015. Gdzie wybrać się na urlop, by zapłacić mało czy nic, jak również kiedy i w którym miejscu zdołamy zrobić sobie najlepsze wakacje, przerwę w nauce lub spędzić czas wśród seniorów. Dla każdego coś przyjemnego!

wakacje

Źródło: iiimillenium.pl

Najbliżej i najoszczędniej najprawdopodobniej spędzisz wakacje w Europie. Na północy i zachodzie może być trochę drogo, jednak im bardziej na wschód od Polski, tym lato powinno być bardziej znośne cenowo. Malaga i Wybrzeże Słońca Costa del Sol oraz cały region Andaluzji to przypuszczalnie najbardziej hiszpańskie tereny w tym kraju – według stereotypowej opinii. Wielu z podróżników ląduje na jednym z ogromnych lotnisk w Hiszpanii i jedzie autobusami podstawionymi przez touroperatora wprost do hotelu z basenem.

Jeżeli pragniesz odpocząć, zdecydowanie. Jednakże warto także pozwiedzać tę okolicę. Malaga jest wspaniałym miastem – doskonałym do powszedniego życia jak też odpoczynku. Pociągiem podmiejskim Renfe Cercanías dociera się do paru kurortów wakacyjnych wybrzeża Costa del Sol. Dobór ofert dla turystów jest naprawdę obszerny, więc zarezerwujesz coś dla siebie bez kłopotu. Tanie linie lotnicze zabiorą cię z Polski – z z Wrocławia oraz Krakowa jak też z Budapesztu. Starczy wbić w internecie frazę: biuro podróży Wrocław, żeby dostać bilety.

Osobiście uznaję Barcelonę za najpiękniejsze miasto, które widziałem. Są łańcuchy górskie, są doliny, jest przede wszystkim morze i ten niezwykły, efemeryczny klimat wspaniałej metropolii, w której da się żyć. Sporo Polaków ląduje w tym mieście lub okolicy po czym udaje się w głąb Hiszpanii. O ile jeszcze tutaj nie byliście, zdecydujcie się na urlop bądź chociaż na dłuższy weekend. Zakochacie się na pewno. Tanie loty dostępne są z Wrocławia, Krakowa, Poznania oraz Warszawy a także z Katowic.

Nicea to najważniejsze miasto Lazurowego Wybrzeża. To prawda, iż przeważają tu jachty a także bogactwo, ale choć raz dobrze jest zwiedzić Saint-Tropez lub filmowe Cannes. Poza tym można tutaj spędzić wakacje w cenie ok. 1500 zł za tydzień Odkryjemy tu Muzeum Picassa w Antibes, a również fabrykę czekoladek Alexandre w Roubion.