Wyśnione wczasy – na jakie oferty wakacji trzeba zwrócić uwagę?

Nieprzeciętne kontrasty i zabytki kultury powodują, że Indonezja jest nadzwyczaj interesującym celem podróży. To ciekawy świat, na który składają się śliczne plaże, wielkie wulkany, zielone pola ryżowe, malutkie wsie ukryte w dżungli oraz ciepło usposobieni obywatele. Stare, przekazywane z pokolenia na pokolenie zwyczaje nadal mają największy wpływ na życie dzisiejszych Indonezyjczyków, którzy poprzez pląsy, obrzędy a także procesje czczą swe bóstwa oraz demony.

Bali to niewielka indonezyjska wysepka, która przykuwa nie tylko wyjątkową przyrodą z gęstą roślinnością, poetycznymi jeziorami oraz tarasami ryżowymi, ale także wielką życzliwością tutejszych mieszkańców, pyszną balijską kuchnią a także bardzo ciekawą kulturą. Miłośnicy zwiedzania znajdą tutaj wiele mistycznych świątyń, a miłośnicy kąpieli morskich jak też słonecznych piaszczyste wybrzeża z krystalicznie czystą wodą. Balijska przyroda połączona z kreatywną architekturą, wonią orientalnych przypraw, niepowtarzalnym klimatem jak też wszechobecnym szczęściem a także spokojem czynią to miejsce bajkowym.

Bali

Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com

Indonezja – sprawdź tu – Bali w ciągu poprzednich paru lat zyskała na popularności i dzisiaj jest jedną z najbardziej docenianych i rozchwytywanych egzotycznych wyjazdów. Wczasy na Bali (źródło artykułu) nie są już jedynie mrzonką, marzeniem o nieosiągalnej, odległej, nieodkrytej wysepce. Wczasy na Bali są obecnie w zasięgu ręki dużej części z nas. Warto jest zatem zaznać tejże egzotycznej atmosfery jak też poczuć unikalny klimat tej malutkiej wysepki. Bali jest kierunkiem całorocznym i przeciętna temperatura to 28 stopni Celsjusza. Wybierając się więc o jakiejkolwiek porze roku na urlop Bali jest idealną destynacją.

Na wysepce Bali zlokalizowanych są tysiące pensjonatów a z roku na rok pojawia się ich coraz więcej. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający klienci potrafią spędzić wczasy na Bali w doskonałym, wymarzonym miejscu. Czy to będzie stylowy resort znajdujący się wprost przy plaży w turystycznej miejscowości, czy bardziej kameralny, niskobudżetowy obiekt w pobliżu plaży. Konsensusowym i najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie dwóch, czy nawet trzech hoteli, dzięki czemu nie tylko możemy poznać wysepkę od strony miejscowości nadmorskiej, ale również doznać niesamowitego raju będąc w hotelu znajdującym się w samym centrum Bali pośród dżungli oraz tarasów ryżowych.