Przyszłość – ale nie do końca wiadomo jak daleka

Jeśli ktoś jest fanem filmowej serii Mad Max to na sto procent gra borderlands przypadnie mu do gustu. Zresztą tak jak przy każdym gracz, który lubi wyzwania. Tu bohaterów jest czterech, jednym z nich zostajemy my, gramy by wygrać z wrogami. Na planecie, na której odbywa się walka ludzi z dzikimi bestiami. To właśnie ludzie dają nam zadania, które mają chronić ich przed nieobliczalnymi bestiami. Możemy wybrać do walki różnego typu broń. A najfajniejsze jest dla wielu graczy fakt, że podczas gry, wraz z następnymi etapami zyskujemy kolejne umiejętności, a co za tym idzie lepiej nam walczyć z bestiami.

Zestaw kinomaniaka

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki możliwości dołączenia do gry graczy w każdym momencie i do opuszczenia jej, można naprawdę świetnie się bawić, bo nie tracimy żadnych łupów. Jeżeli jednak walczymy w pojedynkę, wtedy w trudniejszych chwilach możemy liczyć na NPC-e, którym musimy dawać łatwe komendy i co ważne możemy wymieniać im broń. To nie do końca tylko i wyłącznie jatka, tu chodzi o to, by, ochronić ludzkie gatunek i ochronić planetę, która chcą przejąć bestie. Nie można, więc w trakcie gry nie pamiętać o celu życia bohatera.

Tolkienowski świat w grze komputerowej

Ta gra to nowa jakość w świecie gier komputerowych. Nie można nazwać tej gry aniżeli mianem prawdziwego fenomenu. Gra śródziemie cień mordoru to fabuła, która toczy się jeszcze przed tym, co dzieje się w samym „Władcy Pierścieni”. Pgólnie w grze świat widzimy zza pleców postaci, tak jest ustawiona kamera. Głównym bohaterem jest Talion, któremu najbliższych zabijają poplecznicy Saurona i który sam potem ginie w walce. Ale dzięki prastarym mocom Talion zostaje wskrzeszony, by móc wziąć odwet na Sauronie i jego pobratymcach.

W grze dowiadujemy się jak powstały Pierścienie Władzy. Dowiadujemy się też, kto i z jakiego powodu wskrzesił Taliona, a wszystkie decyzje, w sensie zachowania bohatera gry mają swoje skutki w dalszych rozgrywkach. Gra śródziemie cień mordoru to świetnie dopracowana fabuła. Nie ma tam przestojów akcji. Co ciekawe, wszytskie postaci posiadają swoje własne zdolności. Przeciwnicy są w stanie przewidzieć nasze zagrania, bo uczą się na tym, co widzą. Mogą nawet nas znienawidzić albo choć nie przepadają za nami jakoś nam pomóc. Dzięki świetnej pracy grafików i ogólnie osób, które maczały palce przy robieniu tej gry dostajemy idealnie przeniesiony świat tego, co mogliśmy zobaczyć w kinach w filmach na podstawie powieści Tolkiena.

Przez, to zanurzamy się w świat Mordoru, który pochłania nas totalnie. Cała oprawa audiowizualna i łatwośćprostota sterowania bohaterem – upiorem, daje prawdziwą przyjemność i ogromną satysfakcję z gry. Jeżeli, więc lubimy książki Tolkiena, uwielbiamy serię filmów o Władcy Pierścienia, to warto zanurzyć się w świat śródziemia Mordoru.

Wejdź naszą nową witrynę. Tam zamieściliśmy frapujące treści. Prosimy – doczytaj szczegóły (https://wypozyczalniapacyfik.pl/). Będzie nam niezwykle przyjemnie, jeśli newsy przypadną Ci do gustu.

Na pewno nie będziemy rozczarowani. W dodatku przekonamy się, że gry komputerowe wcale nie są takie złe i rzeczywiście są świetnym sposobem na chwilę odpoczynku po długim dniu.