W przypadku gdy myślisz o egzotycznych wczasach, lecz nie chcesz przepłacić, szukaj wycieczek też poza granicami kraju

Egzotyczne wakacje marzą się większości osób – wszak któż nieraz nie chciałby zbiec od nerwów oraz obowiązków, żeby leżeć na pięknej plaży, wysłuchiwać szumu morza i pić drinka z barwną parasolką? Tego typu wyjazdy znajdują się dzisiaj w zasięgu ręki, gdyż biura turystyczne proponują coraz ciekawsze wycieczki w piękne zakątki świata. Wystarczy zgromadzić wymagane środki i będzie można wyruszyć na spotkanie z przygodą!

Nie powinno się przepłacać

wakacje w Tajlandii

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com

Nie można zaprzeczyć, że dalsze wycieczki, które proponują tak bajkowe i ciekawe możliwości zaplanowania odpoczynku, nie zaliczają się do tańszych. Jednak nie oznacza to, że trzeba przepłacać za ten luksus. Zanim wykupi się wybraną wycieczkę, warto porównać ceny w różnych biurach podróży, by wybrać najbardziej korzystną ofertę. A jeśli takiej nie znajdziemy, gdyż wszystkie dostępne wydadzą nam się zbyt drogie, możemy próbować zaplanować wyjazd od naszych zachodnich sąsiadów. Tamtejsze biura turystyczne oferują liczne ciekawe możliwości wyjazdów, a lotniska obsługują dalsze albo bliższe destynacje.

Kuba z Niemiec? To możliwe!
W ostatnim czasie znacznym zainteresowaniem turystów z Polski i Europy może pochwalić się Kuba. Wyspa wyróżnia się niepowtarzalnym duchem – ci, którzy tam przybywają, zgodnie twierdzą, że w tym miejscu czas się zatrzymał. Wycieczka na Kubę z pewnością nie okaże się tania, dla wielu osób to nazbyt duży koszt. Jednak czasami opłaca się poszukać tańszej opcji wyjazdu u naszych zachodnich sąsiadów. Jest wiele ewentualności, aby dotrzeć na wyspę. Z Niemiec lata wiele więcej samolotów w rejony Ameryki Południowej i Karaibów, z kolei tamtejsze biura turystyczne oferują ciekawe wycieczki w tamtych regionach świata.

Tajlandia z Niemiec może wyjść taniej

Kuba

Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com

Równie wielkim zainteresowaniem u turystów cieszy się Tajlandia. To teraz jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych. Sprawdź także: Tajlandia z Niemiec tanio. Również ta wyprawa nie zalicza się do najtańszych, ale podobnie jak w przypadku Kuby, można szukać bardziej oszczędnych alternatyw wyjazdów zza niemieckiej granicy. Tajlandia proponuje znakomite warunki do urlopu. To kraj urozmaicony oraz bogaty po kątem kultury oraz ciekawych zakątków. Na dodatek zapewnia doskonałe warunki do pływania, opalania się oraz nurkowania, czyli tego, po co wyjeżdża się na urlop.