Rodzinne wakacje? Wybierz się nad Bałtyckie morze!

W obecnych czasach posiadamy bardzo dużo alternatyw urlopowych. Możemy przemieszczać się na drugi koniec planety, podróżować po Europie. Jednak nadal dużo ludzi woli wypoczynek nad polskim morzem. W sezonie urlopowym poszczególna miejscowość jest odwiedzana przez tłumy wczasowiczów. Mamy do wyboru pare rodzajów różnych miast. Osoby młodsze, wypoczywające z przyjaciółmi, pragnące głównie dobrze się zabawić, preferują Międzyzdroje, albo Mileno. Fani sportów wodnych z kolei udają się na półwysep Helski. Natomiast rodzice z dziećmi wybierają chętnie Rowy.

wakacje - widok

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to mieścina ulokowana między Ustką a Łebą, zarówno nad morzem, oraz nad malowniczym jeziorem Gardno. Jest to idealne miejsce dla osób podróżujących z pociechami, chcących przeżyć urlop w sposób oszczędny. Gdyż jeśli chodzi o noclegi Rowy są najlepsze. Mamy tutaj do wyboru ciekawe domki jednorodzinne przeznaczone pod wynajem – więcej na Spore osiedla takich kwater mieszczą się w spokojnej okolicy, niedaleko morza. Każdy z nich zaopatrzony jest w sporą kuchnię z pełnym wyposażeniem. Dzięki temu mamy szansę każdego dnia przyrządzać posiłki dla całej rodziny, bez przymusu jadania w restauracjach cały czas. dodatkowo, w większości przypadków, będziemy mieli także do dyspozycji ogródek, z opcją sporządzania grilla.
Lecz nie tylko noclegi Rowy mają ciekawe, także samo miasto jest bardzo interesujące, szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Jeśli objaśniana kwestia jest dla Ciebie pomocna, sprawdź oprócz tego więcej szczegółów wakacje w mikołajkach z dzieckiem tutaj – te wiadomości także nie powinny pozostać niezauważone.

Spotkamy tam wesołe miasteczko, z karuzelami, kolejką górską oraz z gokartami. Poza tym, nasze dzieci będą miały szansę przejść tor przeszkód, umieszczony w środku ogromnego, dmuchanego zamku. Poza tym, przez całe miasteczko przejeżdża codziennie bajkowy pociąg. Taka przeprawa to doskonała okazja na zwiedzanie miasta. Nie masz samochodu i głowisz się, jak możesz dostać się do miejscowości? Nic trudnego, wystarczy udać się na najbliższy dworzec. Wsiadając do pociągu do Ustki dostaniesz się praktycznie na miejsce. Tam tylko musisz przesiąść się w autobus, który co pół godziny odwiedza Rowy – sprawdź inne interesujące kierunki.

Jeśli jesteś osobą podróżującą z nieletnimi pociechami, jest to miejscowość najwłaściwsza dla ciebie. Zarówno rozrywki, dojazd jak i noclegi Rowy posiadają niezwykle ciekawe, dlatego warto rozważyć tą opcję w momencie snucia planów urlopowych. Dużym atutem są także ceny w mieście. Rezerwacja domku jest relatywnie tania, w porównaniu do większych, nadbałtyckich miast.