O gadżetach, które zapewne przydadzą się w trakcie tegorocznych wakacji wszystkim zapamiętałym rowerzystom

Sezon rowerowy rozpoczął się już parę ładnych tygodni temu. Tak prawdziwi miłośnicy jazdy na rowerze trekkingowym, jaki i adepci przemierzają dróżki rowerowe bądź po prostu jadą przed siebie. I wszystkim zapewne przydadzą się naprawdę praktyczne akcesoria dostępne w dobrych tradycyjnych sklepach albo w sieci.

Opiekunom kilkuletnich smyków przydadzą się porządne foteliki rowerowe. Kupują je zarówno amatorzy dłuższych wyjazdów, jak i zapobiegliwe matki, które codziennie wyjeżdżają rowerem do miejskiej piekarni, bowiem takie foteliki doskonale sprawdzają się w czasie pokonywania dłuższych oraz krótszych dystansów. Przed pierwszą wyprawą należy jednakże sprawdzić, czy mają one wszystkie wymagane atesty. Foteliki rowerowe z pewnością wcale nie przydadzą się rodzicom osiemnastoletnich pociech, lecz przydatne będą inne akcesoria, takie jak przykładowo: ręczne pompki, odblaski, dzwonki czy nawet modne torby.

Więcej informacji –

kaski rowerowe

Autor: Martin Abegglen
Źródło: http://www.flickr.com

Na rower często wsiadają także ambitne panie po trzydziestce, które chcą zrzucić przed wakacyjnym sezonem parę zbędnych kilogramów. Żeby ułatwić sobie liczenie spalonych kalorii powinno się wyposażyć posiadany rower szosowy w nowoczesny sprzęt. Liczniki rowerowe, bowiem tu o nich mowa, kupują również ci, którzy nierzadko wyruszają w dłuższe trasy, a uzyskane informacje pozwalają dość szybko zorientować się, ile będzie trwać podróż do obranego celu podróży, na przykład

koło rowerowe

Autor: bibinsatoulouse
Źródło: http://www.flickr.com

Ojcowa, Piszu bądź innej malowniczo usytuowanej miejscowości.

Funkcjonalne sprzęty, jak wspomniane powyżej liczniki rowerowe lub oryginalne odblaski są idealnym upominkiem dla kobiety, która uwielbia rowerowe wycieczki – . Prócz nich można również zakupić przedmioty, które posłużą do dekoracji jednośladu. Tego rodzaju zakupy zazwyczaj robią przedstawicielki płci pięknej, które o dużo częściej niż partnerzy zamawiają w internecie rozmaite torby retro albo designerskie dzwonki.

Tymczasem wszystkich udających się na plac targowy należy koniecznie przestrzec, aby rozsądnie wydawali własne oszczędności.

Przygotowaliśmy dla Ciebie interesujący fakt – tam wyszukasz wiele intrygujących wiadomości oraz wątków. Nie zwlekaj tylko loguj się!

W sprzedaży dostępne pozostają bowiem tanie podróbki firmowych produktów, a i dwudziestoletniemu bądź trochę starszemu rowerzyście na pewno nie będą potrzebne trzy dodatkowe pary rękawic bądź potężna kolekcja kasków.