Wakacje z dzieckiem – nie problem, gdy mamy nosidło turystyczne.

Wózek to podstawowe wyposażenie wyprawki dla każdego malucha. Z czasem okazuje się jednak, że podróże z wózkiem nie należą do specjalnie przyjemnych. Szczególnie, kiedy planujemy zrobić duże zakupy lub wyjechać na wakacje. Co wtedy?

Lato to okres, gdy wiele ludzi planuje urlop i goni na tak oczekiwane cały rok wakacje. Wiele z nich w wyobraźni są już w drodze do wymarzonego miejsca i napawają się urokami przyrody na górskich szlakach. Dla młodych rodziców to jednak nie taka łatwa sprawa. No bo jak pomieścić do samochodu wszystkie bagaże wraz z dzieckiem oraz największym bagażem – wózkiem. Wbrew pozorom wakacje z dziećmi nie muszą być problemem, gdy odpowiednio wcześnie zatroszczymy się o nosidło turystyczne.

Podróże z dzieckiem

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR

Dzięki niemu nie musisz się już martwić o to, że nasze dziecko jest zbyt małe na wspólne podróżowanie. Obecne technologie stosowane do produkcji nosideł dają dzieciom i ich rodzicom doskonałe warunki użytkowania. Ich konstrukcja jest na tyle lekka, że rodzice nie odczują zbyt ciężaru, jaki noszą, a maluchy mają na tyle miękko i przytulnie, żeby móc zwiedzać i spać, gdy tylko będą chciały – bez zakłócania rodzicom frajdy czerpanej z podróży. Sprawdź gdzie znaleźć nosidełka dla dzieci.

Nosidło turystyczne znakomicie sprawdza się nie tylko na górskie wyprawy, ale także na codzienne podróże (szczegóły tutaj: http://lot.com/inspiracje/) na zakupy, spacery po skwerach oraz szybkie przeprawy przez miasto. Małe dzieci używające z nosidła są w pełni radosne, bo mogą wtedy być ciągle blisko rodzica, a rodzice czują się spokojniejsi i bezpieczniejsi z myślą, że mają dzieciaczka przy sobie. Należy tylko mieć na uwadze, żeby dobrze dopasować nosidło do wielkości i wieku maluszka. Przed zakupem sprawdź również, czy produkt ma w regulowane, szerokie pasy: biodrowy i piersiowy, które dobrze odciążą ramionaoraz plecy. Poza tym zerknij, jakie akcesoria turystyczne zawiera w wyposażeniu nosidło turystyczne. Dla aktywnych po górskich szlakach przydadzą się bowiem liczne kieszenie i schowki.
Niektóre nosidła wyposażone są w bukłaki z wodą, za pomocą których można pić przy zastosowaniu specjalnej rurki, kiedy tylko będziemy chcieli. Jeśli już wymieniamy akcesoria turystyczne warto przy okazji zwrócić uwagę, czy nosidło wyposażone zostało w uchwyty do przenoszenia nosidła jak również wieszania zabawek, a także – co dosyć istotne przy silnym słońcu – daszek przeciwsłoneczny oraz pokrowiec przeciwdeszczowy. I mamy komplet!

Teraz możemy spokojnie spakować swoje rzeczy, bez zastanawiania się, gdzie to wszystko pomieścić. I w drogę!