Jakiego rodzaju detektory lawinowe są szczególnie chętnie wybierane przez klientów?

Specjalistyczne oraz niedrogie sprzętów najlepszej jakości dodatki to jedne z propozycji, jakie na rynku znajdziemy w niewysokich cenach. To nie ceny jednak są istotne dla klientów, jednak ich całkowita użyteczność oraz wielofunkcyjność godna pozazdroszczenia.

przekrój - wakacje

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

W szczególności widać to u fanów górskich wspinaczek oraz niestandardowych sportów. Między innymi powodzeniem cieszą się nowoczesne detektory lawinowe – detektory lawinowe są łatwo dostępne.

Jeżeli publikowany artykuł jest dla Ciebie atrakcyjny, to zobacz także na pomocne artykuły (https://www.warynski.pl/o-firmie/akcjonariusze/), które zawierają absorbujące dane – zapewne Cię wciągną bez reszty!

Najnowocześniejsza wersja znakomitego detektora znanej i cenionej od lat firmy okaże się najlepszym z możliwych podarunkiem dla pasjonata. Dzięki dodanym trzem antenom oraz w całości cyfrowemu działaniu, markowy detektor jest bez dwóch zdań dobrym i dobrze działającym urządzeniem. Ta wersja detektora została wyposażona w szczególnie przydatne w górach funkcje, a są to markowanie, sprawdzanie grupy oraz informacja o ilości osób zasypanych. Ma również o wiele czytelniejszy oraz jaśniejszy wyświetlacz, natomiast to właśnie upraszcza i polepsza jego obsługę. Urządzenie funkcjonalne nie waży dużo, dlatego nie odczuwa się go podczas wchodzenia na górę.

odwzorowanie - wakacje

Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com

Marka z wieloletnią tradycją zaprasza do przejrzenia asortymentu

Wieloletnie starania doświadczonych ekspertów pozwoliły na przygotowanie nowej generacji akcesoriów, jakimi są czołówki petzl. Są o wiele lepsze od swoich poprzedników, bo są mniejsze i lżejsze. Ich doskonałość doczekała się licznych słów poleceń ze strony uradowanych użytkowników. Czołówka – więcej pod linkiem – firmowa ma bardzo dużą moc świecenia, która dochodzi nawet do 24 lumenów. Ze względu na najistotniejsze zalety nie różni się niczym od dużej i wielofunkcyjnej latarki. Jest zasilana dwiema bateriami litowymi, jakie mogą być przechowywane bez problemu nawet do dekady – .


Ma dodatkowe zabezpieczenia, jakie umożliwiają unikanie oddziaływania niebezpiecznych bodźców zewnętrznych. Można ją mocować na kilka zróżnicowanych sposobów, przykładowo bezpośrednio na głowie z użyciem dwóch elastycznych sznureczków, jednak też na daszku czapki lub na opasce elastycznej dodatkowej latarki czołowej.