Gdzie udać się na wakacje? Pomysły na udane wakacje!

Planowanie urlopu to jedna z najfajniejszych czynności. Decydując się na wakacje w Polsce, posiadamy możliwość wybrania jednego z trzech głównych miejsc: jeziora, morze oraz góry.

domki letniskowe nad morzem

Autor: Ctd 2005
domki letniskowe nad morzem

Autor: Jean-Sebastien Roy
Źródło: Ogród pełen cienia
Cudowne Morze Bałtyckie
Każdy powinien zjawić się nad Morzem Bałtyckim. Jasny oraz delikatny piasek, szum fal, krzyk mew. w jakim miejscu się zatrzymać, spędzając czas nad polskim morzem? Pensjonaty oraz hotele są dobrym wyborem, lecz większą swobodę zapewnią nam domki letniskowe nad morzem. Przed domkiem można zaparkować auto, przygotować grilla lub wywiesić przemoczone stroje kąpielowe. Do tego za ścianą nie będzie sąsiadów, więc hałasy nie powinny nikomu przeszkadzać, więcej informacji domki (oceń) letniskowe sulęczyno. Czy domki letniskowe nad morzem posiadają jakieś minusy? Czasami konieczne staje się zapłacenie opłaty za zużyty prąd i wodę, co niestety przełoży się na wyższe koszty urlopu.
domki letniskowe nad morzem

Autor: merec0
Źródło: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
Biwak domki letniskowe w pomorskim (przeczytaj więcej tutaj)

Dlaczego warto spędzić wakacje nad jeziorem? Czysta i przyjemna woda, las, specyficzny klimat, cisza i spokój, zobacz domek letniskowy nad jeziorem z własną linią brzegową. Czy można chcieć więcej? Najlepiej w urlopowych planach uwzględnić miejscowość, w której będziemy mieli możliwość skorzystać z wielu atrakcji, np. popływamy łódką, zjemy pyszną rybkę, zagramy w rzutki. Inną z możliwości jest również przedsięwzięcie biwaku. Wakacje nad jeziorem pod namiotami będą stanowić niezwykłą przygodę dla mieszczóchów. Do takiego wyjazdu musimy się odpowiednio przygotować: kupić akcesoria biwakowe, jedzenie, środki owadobójcze. Wieczory na biwaku mogą być chłodne, w związku z czym musimy spakować ciepłe ubrania. W przypadku deszczu trzeba mieć wiele koszulek i spodni na zmianę. Pewne niedogodności biwakowania zostaną z pewnością zrekompensowane przez niesamowite chwile spędzone przy rozpalonym ognisku.